Łukasz Szewczyk22.10.2019 (13:00)brak komentarzy

Startuje nowy sezon NBA. Transmisje w Canal+

Rozgrywki wznawia NBA, najlepsza koszykarska liga świata. Polscy fani basketu mogą śledzić poczynania swoich ulubionych drużyn na żywo dzięki platformie Canal+, która we wrześniu przedłużyła wyłączne prawa telewizyjne do transmitowania zmagań zza oceanu.
NBA w Canal+
Rywalizacje zainauguruje broniąca tytułu ekipa Toronto Raptors podejmując na własnym terenie zespół New Orleans Pelicans. Przed drużyną z Ontario, osłabioną odejściem Kawhiego Leonarda niełatwe zadanie, gdyż do popularnych "Pelikanów" dołączył dziewiętnastoletni Zion Williamson, wybrany z pierwszym numerem w drafcie NBA w 2019 r.
Ciekawie będzie również w "mieście aniołów" podczas starcia byłej drużyny Marcina Gortata Los Angeles Clippers z rywalem zza miedzy, Los Angeles Lakers. Na korzyść gości przemawia fakt dołączenia do kadry Anthony'ego Davisa, mistrza świata z 2014 r. i triumfatora Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r. Warto podkreślić, że gospodarze również nie próżnowali na rynku transferowym i pozyskali wspomnianego wcześniej Leonarda, a także złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r. - Paula George'a.

Transmisje obu meczów na żywo - kolejno o 02:00 i 04:30 - przeprowadzi Canal+ Sport.

W kanałach sportowych CANAL+ oprócz transmisji meczów pojawi się także cotygodniowy magazyn "NBA Action" oraz magazyn "Basket+" emitowany od poniedziałku do piątku. W każdym miesiącu sezonu zasadniczego w ramach akcji Wybierz mecz NBA kibice będą mogli wybierać spotkania transmitowane w kanałach sportowych CANAL+.