Łukasz Szewczyk22.10.2019 (16:35)1 komentarz

Jestem Twoim Starym. Rusza alternatywny kanał dla ojców dziennikarza Eski Rock

"Jestem Twoim Starym" to nowy kanał na YouTube skierowany do ojców, którzy chcą zaoferować sobie i dziecku możliwość wyboru alternatywnej drogi budowania relacji, bez ulegania modom i bez powielania powszechnych schematów. Prowadzącym kanał jest Jaro Sobierajewicz, dziennikarz radia Eska Rock a prywatnie ojciec dwójki dzieci.
Jestem Twoim Starym
Nowy kanał to oferta dla świeżo upieczonych i przyszłych ojców, którzy nie są zainteresowani cukierkowymi vlogami i poradnikami dla mam, lecz poszukują własnej przestrzeni. Oczekują prawdy o codzienności życia z dziećmi a nie tylko kolorowych frazesów. Będzie więc o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie męskim wydaniu. Bez "maluszków", "pępuszków" i pastelowego świata. Nie będzie ugrzeczniania, ale sama prawda i to z perspektywy doświadczonego ojca.
- Moje życie było życiem bardzo typowym, dopóki nie zdecydowałem się na dzieci. No i stało się, musiałem się jeszcze przy tym pogimnastykować, ale o tym wszystkim Wam opowiem. Jeśli chcecie przekonać się, czy warto być Starym. Wszystko Wam tu opowiem. Bez ściemy - mówi Jaro Sobierajewicz, prowadzący kanał Jestem Twoim Starym.


Jaro Sobierajewicz jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy Eski ROCK i szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. Potrafi pogodzić obowiązki rodzinne z zawodowymi, mimo iż jego codzienna droga do pracy to trasa Poznań - Warszawa. Każdego dnia znajduje czas dla swoich dzieci, organizuje im aktywne weekendy a wakacje spędza z nimi na dalekich wyprawach. To ojciec w rockowym wydaniu i idealny przewodnik dla współczesnych alternatywnych ojców.

Jestem Twoim Starym na YouTube wzbogacony jest o treści, dostępne w formie podcastów i artykułów. Siłą serwisu jest ujęcie contentu w formie wideo, jednak cały projekt jest głosem ojców, którzy będą także opisywać swoje przemyślenia i doświadczenia. Poza prowadzącym kanał są to: Paweł Osetek, Jakub Białczak, Szymon Kępka, Piotr Ślusarski, Mateusz Albin.

Projekt Jestem Twoim Starym realizowany jest przez spółkę TIME SA, wchodzącą w skład Grupy ZPR Media.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Przeczytajcie jeszcze raz swój tytuł. Ile ten dziennikarz Eski ma ojców? Sugeruję zmianę szyku zdania. :)
 3