Łukasz Szewczyk23.10.2019 (7:26)8 komentarzy

TVP Kultura HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył listę kanałów emitowanych w wysokiej rozdzielności o TVP Kultura HD. Łącznie cyfrowa oferta operatora liczy już 145 kanałów HD.
Siedziba UPC
Od środy (23 października 2019 roku) w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest kanał TVP Kultura, który w ofercie operatora zastąpił wersję SD. Kanał znajduje się na pozycji numer 311 w dekoderach Horizon oraz 387 w dekoderach Mediabox. Stacja dostępna w pakietach Start, Select i Max.
TVP Kultura to pierwszy kanał tematyczny TVP. Stacja prezentuje wszystkie dziedziny kultury: film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę. Antena prezentuje zarówno pozycje klasyczne, jak i działania współczesnych twórców. Priorytetem przy budowaniu oferty kanału jest stworzenie miejsca dialogu, wymiany myśli oraz dyskusji. Widzowie mają do dyspozycji wiele propozycji publicystycznych, które stanowią przewodnik po wydarzeniach kulturalnych w Polsce i za granicą.

Komentarze (1 - 8 z 8)

VECTRA jak zwykle "śpi" z dodaniem.
 4  
oprócz kablówki trzeba mieć też DVB-T !!
 12  
Ale czad
 9  
jakby nie liczyć wychodzi 149 kanałów HD w UPC...
 4  
HD HD HD takie rzeczy to w DVB-T mogą być jako coś nowego, a w kablówkach juz powinien być nacisk na 4K no tak zapomniałem że tylko kilka nadawców nadaje swoje kanały w 4K....
 4  
a od kiedy Eleven 4
są mecze których nie można oglądać w trzech pozostałych
 2  
a Elven 4 od kiedy?
 2  
ELEVEN 4 HD , Canal+SPORT 3 i 4 HD , Canal+NOW HD , AMC HD i kilka innych kanałów. Tego brak w UPC...
 3