Łukasz Szewczyk05.11.2019 (18:27)4 komentarze

W weekend gala KSW 51: Pudzian vs Jun. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

Trwa sprzedaż telewizyjnego dostępu do gali KSW 51, podczas której dojdzie do starcia tytanów. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
Po Londynie i Dublinie nadszedł czas na stolicę Chorwacji - nadchodząca gala odbędzie się w Zagrzebiu. 9 listopada dojdzie do aż 10 pojedynków. W walce wieczoru widzowie zobaczą najsilniejszego człowieka na świecie - Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego (12-7, 7 KO) oraz mistrza nokautu - Erko Juna (3-0, 3 KO). Przeciwnikiem byłego mistrza kategorii półśredniej - Borysa "Diabła Tasmańskiego" Mańkowskiego będzie czarnogórski "Psychopata" - Vaso Bakocević (39-18-1, 22 KO). Po serii 4 wygranych w okrągłej klatce do walki o pas w kategorii koguciej stanie Antun "Killer" Racić (23-8-1) oraz wywodzący się z karate, polski zawodnik Damian "Webster" Stasiak (11-6, 1 KO). Po raz drugi w historii KSW wystąpi Filip "Nitro" Pejić (14-2-2, 9 KO), a jego rywalem będzie słynący z efektywnych pojedynków Brazylijczyk Daniel Torres (9-4, 5 KO).
W kolejnym spotkaniu zmierzy się dwóch specjalistów od nokautów - serbski "Joker" - Aleksandar Ilić (12-2, 8 KO) oraz "Lubelski Czołg" - Cezary Kęsik (9-0, 7 KO). Naprzeciw najlepszego chorwackiego zawodnika wagi ciężkiej, Ante "Walking Trouble" Delija (16-3, 5 KO) stanie pochodzący z Bośni Denis "The Menace" Stojnić (13-3, 5 KO). Rywalem mieszkającego w Zagrzebiu Ivana Erslana (7-0, 3 KO) będzie Hiszpan, Darwin "El Noble" Rodriguez (9-4, 6 KO). Pochodzący z Czarnogóry, niebezpieczny Miloš Janičić (11-2, 6 KO) w okrągłej klatce spotka się z byłym pretendentem do pasa wagi piórkowej - Romanem Szymańskim (11-5, 1 KO). W kolejnej walce widzowie zobaczą pochodzącego z Polski Krystiana Kaszubowskiego (7-1, 2 KO) oraz Chorwata Aleksandara Rakasa (15-7, 8 KO). Zderzenie młodości z doświadczeniem zaprezentują Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO) i Lemmy Krušič (20-6, 5 KO).

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19.00 czasu polskiego, a specjalnie dla widzów przygotowane studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

KSW51 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 51 w Ipli
Odbywającą się w Zagrzebiu galę KSW 51, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 4 z 4)

a ileż było stękań, jęków, wyzwisk pod adresem CP, przwidywań że PPV z KSW nie wypali.
A tu proszę zaskok co? Mają się kufa nieźle jak widać
 9  
Fame MMA połowę tańsze a więcej śmiechu i zabawy przy oglądaniu. Polecam.
 12  
MMA to bandyterka a nie sport. Jak widać liczy się tylko kasa, więc wybryki chuliganów, łamanie rąk i nóg reklamuje się w wielu mediach. Dziwię się, że media2 propaguje tą agresywną hucpę.
 6  
Cyrk KSW powolutku się kończy. Coraz częściej gawiedź wybiera FAME MMA lub inne tego typu cyrki. Hale wypełnione po brzegi i dziesiątki tysięcy subskrypcji przez internet.
 4