Łukasz Szewczyk05.11.2019 (21:57)2 komentarze

Najważniejsze imprezy łyżwiarskie w Polsacie Sport

Widzowie kanałów Polsat Sport po raz kolejny będą mogli śledzić najważniejsze światowe zawody w łyżwiarstwie szybkim i short tracku. Jak zapowiada nadawca, po raz pierwszy na tak wielką skalę polska telewizja pokaże łyżwiarstwo figurowe.
łyżwiarstwo
W trwającym od listopada 2019 do kwietnia 2020 roku sezonie blisko osiemdziesiąt dni wypełnią transmisje z torów i hal lodowych na całym świecie. Polsat Sport pokaże wszystkie najważniejsze turnieje, w tym Puchar Świata, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Czterech Kontynentów.
- Pokażemy naszym widzom około 30 wielkich imprez łyżwiarstwa szybkiego, figurowego i short tracku. Po raz pierwszy polska telewizja będzie pokazywała różne dyscypliny łyżwiarstwa w tak kompleksowy sposób - w sumie do końca marca łyżwiarstwo szybkie, figurowe i short track będą obecne na naszych antenach przez 80 dni - zapowiada Piotr Pykel, zastępca dyrektora ds. sportu w Telewizji Polsat.

Polsat Sport wyprodukuje też sygnał telewizyjny z zawodów Pucharu Świata panczenistów w Tomaszowie Mazowieckim (22-24 listopada 2019). Sygnał telewizyjny z tego wydarzenia, który nadany zostanie na cały świat.

Łyżwiarstwo szybkie oraz rywalizację na krótkim torze skomentują Marcin Lepa, Grzegorz Michalewski i Tomasz Lach. Łyżwiarstwo figurowe komentować będą Aleksandra Szutenberg. oraz Agnieszka Iwańska.
Polsat Sport

Komentarze (1 - 2 z 2)

A z inne beczki. Paradoksem nie chce mocniej tego nazwać jest to ze dziś jest mecz Arsenalu z Gimaraes i mimo tylu kanałów nie ma go w ramówce. Jest natomiast jutro jako premiera 16:45 czyli w porze mecze AZ którego a jakże nie ma na żywo. To jest po prostu kpiną z widza który płaci za produkt premium a mimo to nie może obejrzeć wszystkiego
 10  
Wszystkie mecze Ligi Europy są dostępne na Ipla. Bez komentarza poza tymi wybranymi sześcioma.
 1