Łukasz Szewczyk08.11.2019 (9:37)35

Grupa Cyfrowy Polsat zapowiada zmiany w ofercie. Podwyżki cen jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku Cyfrowy Polsat wprowadzi zmiany w ofercie. Klienci mogą spodziewać się podwyżek cen w ofercie telewizyjnej oraz komórkowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 35)

ludzie uciekają od telewizji linearnej, a oni szykują podwyżki cen abo. Gdyby to zrobił jakiś nowicjusz to można byłoby to zrozumieć, ale wielki gracz? żal mi doradców Solorza
 57  
efekt 500+ wszystko drożeje ;)
Krystalicznie uczciwy człowiek 8.11.2019 (11:43:58)
 19  
"Polacy chcą oglądać atrakcyjne treści i coraz częściej są gotowi za to płacić, a naszą rolą jest dostarczyć im produkty i treści, które spełnią ich oczekiwania - zapowiadał Solorz-Żak."

Że jak? Czy ten facet oglądał kiedyś to reklamowe szambo, które jego telewizja nadaje? A jeśli tak, to jakie atrakcyjne treści on tam znalazł?
 71  
Pan Solorz-Żak ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, a jeszcze wyższe o swojej telewizji. Nie twierdzę, że telewizja całkowicie zaniknie, ale podnoszenie cen w sytuacji dynamicznego rozwoju platform VOD/SVOD to co najmniej "strzał w kolano".
 52  
Prawdopodobnie w lipcu 2022 roku (za niecałe 3 lata) nastąpi w Polsce przejście z systemu DVB-T na DVB-T2. To wymóg UE. I wtedy nastąpi rozwój naziemnej cyfrowej telewizji. Wtedy płatni operatorzy telewizji linearnej obudzą się .... z ręką w nocniku.
 44  
ludzie uciekają od telewizji linearnej, a oni szykują podwyżki cen abo. Gdyby to zrobił jakiś nowicjusz to można byłoby to zrozumieć, ale wielki gracz? żal mi doradców Solorza
po prostu ubędzie im jakies pol miliona abonentow reszta pozniej sie zastanowi bedzoe probowac negocjowac i tez od nich odejda jak nic ciekawego nie zaoferuja :) a ich oferta jest mizerna
 28  
Jest: "Polacy chcą oglądać atrakcyjne treści i coraz częściej są gotowi za to płacić, a naszą rolą jest dostarczyć(...)"

Powinno być: "Polacy chcą oglądać atrakcyjne treści i coraz częściej są gotowi za to płacić, a naszą rolą jest ich strzyc skoro im to odpowiada(...)"
 29  
Dla mnie nie ma to znaczenia. Niech podnoszą abo i do 500 zł.
Od momentu zakupu OLED 4k liczy się tylko netflix i c+ uhd a że nc+ samego c+ uhd nie sprzedaje zostaje tylko Netflix
 17  
Po wypowiedzeniu umowy dzisiaj dzwonili do mnie z oferta utrzymaniowa i zaproponowali mi pakiet Rodzinny HD z opcja ON THE GO w kwocie 5 zl miesięcznie na caly okres trwania umowy w tym 3 miesiące za 0 zl.
 2  
Nie dość że łupią abonentów na PPV to jeszcze im ceny podniosą. Dobrze że mnie już w Polsacie nie ma :)
 28