Łukasz Szewczyk08.11.2019 (9:37)35

Grupa Cyfrowy Polsat zapowiada zmiany w ofercie. Podwyżki cen jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku Cyfrowy Polsat wprowadzi zmiany w ofercie. Klienci mogą spodziewać się podwyżek cen w ofercie telewizyjnej oraz komórkowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 35)

o jak polsat zmien ceny to i canal+ tez zaraz
 5  
A niech podnasza te ceny to bedzie mozna rezgnowac z umowy nc+ tez niech zmien ceny razem z cyfrowym polsatem
 3  
Płacić jeszcze więcej za oglądanie reklam na Polsatach? Niech się Żydek buja!
 22  
wolę UPC, współczuję ludziom, którzy nie mają dostępu do UPC
Lesbija Horhes Colmenares 8.11.2019 (19:46:42)
 13  
Problemem paczki kanałów grupy Cyfrowy Polsat jest to, że kiedyś było 6 kanałów i dużo więcej skondensowanych treści a teraz jest 28 kanałów, gdzie połowa jest śmieciowa jak Polsat Romans, Okazje TV, Polsat Sport News czy Polsat 2. TVNu też to dotyczy ale w mniejszym stopniu.

A premium to mamy tylko w Polsat Sport Premium płatne dodatkowo 40 złościszy. Eleven to quasi-premium dostępne wszędzie stand alone. Więc co Solorz uważa za premium?
 6  
Zmianią warunki umowy (ceny) podstawa do rozwiązania umowy :)
 9  
a ja mam gdzieś standardową tv linarną w tv. Wole za 50zł miesięcznie mieć HBO i Canal+ w jednej paczce (plus do wyboru filmy i seriale HBO i Canal+) do tego pakiet Start w Player gratis. Już dawno wyrzuciłem standardową tv kablową do kosza i używam tylko internetu (światłowodu) - to tyle w temacie Solorza i Jego tv...
 5  
Nawet moi starzy zacofani zlikwidowali tv bo za duzo tam reklam i kupili sobie netflixa
 2  
Coraz wiecej ludzi rezygnuje z tv płatnej takiej jak cyfrowy polsat czy dawna nc+ a od nowego roku znika 1 kanal z polski ciekawe czy bedzie mozna wpowiadac umowe??
 0  
głupi pomysł,nie dość że na wszystkich kanałach prawie to samo leci tylko godziny emisji się zmieniają,to jeszcze reklamy,dnooooooooooo
 13