Łukasz Szewczyk08.11.2019 (9:37)35

Grupa Cyfrowy Polsat zapowiada zmiany w ofercie. Podwyżki cen jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku Cyfrowy Polsat wprowadzi zmiany w ofercie. Klienci mogą spodziewać się podwyżek cen w ofercie telewizyjnej oraz komórkowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 35)

Po wypowiedzeniu umowy dzisiaj dzwonili do mnie z oferta utrzymaniowa i zaproponowali mi pakiet Rodzinny HD z opcja ON THE GO w kwocie 5 zl miesięcznie na caly okres trwania umowy w tym 3 miesiące za 0 zl.
A ty się z księżyca urwałeś? to dla ciebie jakaś nowość? już z 10 lat temu to oferowali.


Zmianią warunki umowy (ceny) podstawa do rozwiązania umowy :)
A kto ci powiedział że będą zmiany warunków- jeśli będzie podwyżka to dla nowych i aneksowanych umów.

Nawet moi starzy zacofani zlikwidowali tv bo za duzo tam reklam i kupili sobie netflixa
Zacofani rodzice(co za pochwała od synusia) posłuchali pierdół yntelygentnego potomka i zaczęli oglądać Netflixa gdzie wartościowych filmów na miesiąc góra dwa a potem tylko tysiące odcinków durnowatych tasiemców pisanych na kolanie

Coraz wiecej ludzi rezygnuje z tv płatnej takiej jak cyfrowy polsat czy dawna nc+ a od nowego roku znika 1 kanal z polski ciekawe czy bedzie mozna wpowiadac umowe??
Jeśli masz go gwarantowany w umowie to oczywiście.
Ja mam i dzięki temu jak wszystko dobrze pójdzie to będę przez 11 miesięcy z rzędu za free miał cały pakiet CP... no powiedz gdzie tak dobrze jest? :)
 8  
Przy tej ilości reklam i papki amerykańskiej podnoszenie ceny jest normalne, ponieważ właściciele wiedzą dobrze, że po przełączeniu do DVB-T2 ich platforma straci bardzo dużo klientów i muszą już łoić kasiorkę z tych co zostają, dobrze są już przygotowani na przyszłość. Nowych kanałów nie przybywa, przybywa tylko iść reklam i powtórek. DVB-T2 będzie miało praktycznie te same programy co cała ich platforma tylko na innych kanałach, więc większość przejdzie do DVB-T2 za darmochę. Już teraz odbieram tyle kanałów czeskich na zwykłej antenie w DVB-T2 że nie rozumiem po co mam płacić za platformę, jak wkrótce to samo będzie u nas.
 5  
a ja mam gdzieś standardową tv linarną w tv. Wole za 50zł miesięcznie mieć HBO i Canal+ w jednej paczce (plus do wyboru filmy i seriale HBO i Canal+) do tego pakiet Start w Player gratis. Już dawno wyrzuciłem standardową tv kablową do kosza i używam tylko internetu (światłowodu) - to tyle w temacie Solorza i Jego tv...
Dokładnie paczka hbo z go oraz canal+, netflix i masz to co najlepsze, reszta kanałów to reklamy przerywane filmami
 7  
@wwwwwwwwwwwww
Masz rację, HBO, Canal+ i Netflix wystarcza, jak ktoś nie ogląda nic poza filmami. Jeżeli kogoś jednak interesuje co się dzieje na świecie, bądź jeśli ktoś interesuje się sportem, to jednak przydaje się trochę więcej kanałów linearnych, zwłaszcza tych na żywo.
 1  
do jupiter: w pakiecie HBO i Canal+ w player masz też pakiet start gratis. Tam są programy i informacyjne (TVN24HD,TVN24bisHD,TTVHD, czy TTVHD, sportowych kanałów w canal+ też jest sporo (chyba z 6) do tego tvn turbo hd, tvn style hd , planet+HD czy np. canal+dokumentHD - itp. - także jest coś dla każdego. A jak ktoś chce VoD to jest masa filmów, seriali i dokumentów czy programów podróżniczych czy motoryzacyjnych np. Innymi słowy zamiast martwić się podwyżkami Polsatu i ich reklamami warto mieć HBO i Canal+ za 50zł - i netflixa od czasu do czasu i to wystarcza. Jeśli nie to dokładamy "darmową" tv naziemną i mamy wszystko co potrzeba w rozsądnej cenie. Pozdrawiam wszystkich narzekających...
 5  
tv więc mnie nie martwi - zaczyna mnie martwić bardziej to, że Polkomtel planuje podwyżki cen telekomunikacyjnych. I skoro Polsat podwyższa ceny dla kablówek i tv satelitarnych np. to równie dobrze Polkomtel może podwyższyć ceny nie tylko dla Plusa i Plusha ale i dla wszystkich MVNO działających na Plusie... - a to już nie jest fajna sprawa. Wzrosły już ceny a2mobile, wzrosną i dla sieci np. otvarta, lycamobile.pl, klucz mobile itp. Także tutaj upatrywałbym problemów a nie w tv...
 6  
Jak Polsat wprowadzi podwyżki cen w Netii za swoje kanały gdzie wiadomo Netia jakością obrazu nie grzeszy to będzie gwóźdź do trumny dla telewizji internetowej Netii w porównaniu z lepszą jakościowo konkurencją .
 4  
Podwyżka wiąże się m.in.z usunięciem kanału cbs action.Usunięcie tego kanału pozwoli bardziej rozgarniętym abonentom CP wynegenocjować lepsze warunki.Barierą w tym będą podwyżki cen abonamentu po wypowiedzeniu trwającej umowy.
 1  
Zgoda na podwyżkę cen ale bez reklam bo teraźniejszej telewizji płatnej nie da się już spokojnie oglądać,reklam tyle co w dvbt tak nie może być,za takie coś dziękujemy
 3  
proste wylaczyc TV, CP to nie powietrze zyc sie da bez tego
 9