Łukasz Szewczyk11.11.2019 (15:09)7 komentarzy

"Potwór z bagien". Nowy serial na podstawie postaci DC Comics. Cały sezon już w HBO GO (wideo)

"Potwór z bagien" to historia dr Abby Arcane, która musi skonfrontować się z tajemniczym stworzeniem wyłaniającym się z mrocznego bagna. Serial powstał na podstawie postaci DC Comics stworzonych przez Lena Weina oraz Berniego Wrightsona. Cały sezon jest już dostępny w HBO GO.
Serial "Potwór z bagien" w HBO GO
W mieszkańców miasteczka Marais w Luizjanie uderza tajemnicza choroba. W celu zbadania sprawy na miejsce zostaje wysłana pochodząca stamtąd śledcza Abby Arcane (Crystal Reed). W szpitalu kobieta spotyka biologa Aleca Hollanda (Andy Bean), który uważa, że pojawienie się śmiercionośnego wirusa może być związane z jego pracą naukową na bagnach, którą wykonywał dla potężnego biznesmena Avery'ego Sunderlanda (Will Patton).
W serialu Potwór z bagien wystąpili: Crystal Reed, Andy Bean, Will Patton, Virginia Madsen, Derek Mears, Henderson Wade, Jennifer Beals oraz Maria Sten i Jeryl Prescott.

Serial zrealizowany został na podstawie postaci DC stworzonych przez Lena Weina oraz Berniego Wrightsona. "Potwór z bagien" wyprodukowany został przez Atomic Monster we współpracy z Warner Bros. Television.Serial "Potwór z bagien" (Swamp Thing) jest już dostępny w HBO GO. Do serwisu od razu dodany został cały sezon produkcji, która liczy 10 odcinków.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jestem po dwóch odcinkach i jak narazie sto razy lepszy niż tak reklamowany i wychwalany Watchmen.
 8  
szkoda że instant cancel
 2  
Mega serial :)
 2  
Po pierwszych dwóch odcinkach dałem sobie spokój. Poziom absurdu w tym serialu bije wszelkie rekordy
 1  
Dla tych co piszą bajka? Wiecie, że to serial fabularny a nie dokumentalny?
 0  
Wybacz kolego, jest wiele seriali fabularnych, w których akcja jest bardziej realna ;) Ten serial dla gimnazjalistów, których jara zamiana człowieka w drzewo ;))))
 3  
A to wszystko w mega jakości 480p buahaha.
 2