Łukasz Szewczyk13.11.2019 (14:32)2 komentarze

"Na narty". Nowy magazyn Gazety Wyborczej przygotowany we współpracy z Logo

Od czwartku (14 listopada 2019 roku) na rynku dostępny będzie nowy magazyn Gazety Wyborczej "Na narty", skierowany do narciarzy o różnym poziomie umiejętności.
Stoki w Dolomitach, na Słowacji, czy po francuskiej stronie Pirenejów? - redakcja magazynu poleca, dokąd wybrać się tej zimy na narty. Natomiast dla tym, którzy nie planują w tym sezonie dalekiego wyjazdu w góry, proponuje przewodnik po trasach narciarskich w polskich miastach i ich okolicach.
Porad i wskazówek osobom, które chcą rozpocząć naukę jazdy na nartach, udziela instruktor Jan Sołtys. Z kolei zaawansowanych narciarzy mogą zainteresować opisy wyprawy na Spitsbergen i freeride'u w Chile oraz przegląd europejskich czarnych tras.

W wydaniu znalazła się również rozmowa z braćmi Bargielami - Andrzejem, Bartkiem i Grześkiem - o górach, sporcie i wspólnych projektach.

Magazyn "Na narty" w objętości 100 stron dostępny będzie w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 14 listopada w cenie 15,99 zł.

Specjalne wydanie przygotowane we współpracy z magazynem "Logo" wspiera autopromocja na łamach "Gazety Wyborczej". Działania przygotował i zaplanował zespół promocji "Gazety Wyborczej".

Komentarze (1 - 2 z 2)

Jestem byłym działaczem PIS, obecnie pracownikiem TV PIS. Czy oglądaliście materiał ze mną, jaki przypadkowo zrobili moi koledzy, że jako zwykły przeciętny obywatel postawiłem pierwszy nogę na amerykańskiej ziemi bez wizy? Wiecie jakie miałem szczęście, nawet Gortata na ulicy przez przypadek spotkałem. CUD !!
 9  
@Bez wiz
Totalnej patologii do wyjaśnienia normalni ludzie wiedzieli że reporter będzie towarzyszył pierwszej osobie bez wizy tak się robi reportaż a ustawka to była dla debili oglądających tvn gdy nagrywali rzekomych nazioli gdzie na pięć osób dwie to redaktorki a taśmy zginęły :):):):):):)
Patologia Onanistyczna 18.11.2019 (23:13:30)
 4