Łukasz Szewczyk13.11.2019 (14:36)2 komentarze

Refleksyjna jesień na antenie telewizji TBN Polska

Jesień sprzyja refleksjom, tworzeniu podsumowań, jak również leniwemu odpoczywaniu przed ekranem telewizora. Z myślą o tych wszystkich osobach telewizja TBN Polska prezentuje jesienną ramówkę.
TBN Polska
Pierwszą propozycją na jesienne wieczory jest program "Szczęśliwe życie", w którym prowadzący Robert Morris wskaże widzom jak odmienić swoje życie, by było ono pełne radości, która nie przemija.
Kolejną produkcją jest piąty sezon "Podróży przez historię". Prowadzący Dave Stotts przeprowadzi widzów przez ostatnią podróż po kartach Pisma Świętego. Losy apostołów i pierwszego kościoła nabiorą prawdziwego historycznego znaczenia wraz z tym jak Stotts odkrywać będzie kolejne miasta i kraje, w których toczyły się losy pierwszych chrześcijan.

Nie zostaną pominięte programy, dzięki którym widzowie wzbogacą swoje życie duchowe. "In touch" z Charles'em Stanley'em oraz Joyce Meyer w programie "Codzienna radość życia" wskazywać będą na niezmienne prawdy zawarte w Piśmie Świętym.

Telewizja TBN Polska nie zapomniała również o najmłodszych widzach, dla których szykuje coś naprawdę specjalnego. Znana produkcja "Księga Ksiąg" pojawi się na antenie TBN Polska jeszcze w tym sezonie. Czego spodziewać się mogą mali widzowie? Wielu przygód, zaskakujących zwrotów akcji, poznania historii biblijnych, a co najważniejsze, cennych lekcji, które z nich wyciągną. Na antenę powróci również radosna "Rodzina Treflików", która będzie bawić i uczyć małych widzów.

Telewizja TBN Polska jest dostępna między innymi u takich operatorów jak Canal+, Orange, Toya, Netia, Vectra, Cyfrowy Polsat, na WP Pilot.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Czy ktoś ten kanał ogląda...
Na szczęście tego gniotu nie ma w UPC!!!
 4  
Ja, i sobie bardzo chwalę.
 0