Łukasz Szewczyk19.11.2019 (13:57)brak komentarzy

Trzeci sezon serialu "Zakochani po uszy" od stycznia w TVN7. Nowi aktorzy

"Zakochani po uszy" powraca z trzecim sezonem. W nowej serii do Kasi Grabowskiej, Kamili Kamińskiej i Michała Meyera dołączą kolejni aktorzy młodego pokolenia: Pola Błasik, Patryk Pniewski i Mateusz Mosiewicz.
Trzeci sezon serialu "Zakochani po uszy" w TVN7 / Fot. TVN Discovery Polska
Trzeci sezon serialu "Zakochani po uszy" w TVN7 / Fot. TVN Discovery Polska
Trzeci sezon "Zakochanych po uszy" to kontynuacja losów miłosnego trójkąta pomiędzy Asią, Piotrem i Tomkiem. Główna bohaterka - Asia, zdecyduje się pójść za głosem serca. Którego z mężczyzn wybierze? Tego widzowie dowiedzą się już na początku stycznia! Ich wspólne życie nie będzie jednak usłane różami, a na swojej drodze napotkają jeszcze wiele problemów. Sylwia zapłaci wysoką cenę za wszystkie swoje dotychczasowe czyny. Jednak nie powstrzyma jej to przed planowaniem kolejnych intryg.
W serialu pojawią się również nowe postaci, które namieszają w życiu dotychczasowych bohaterów. W Bistro zatrudnienie jako kelnerka znajdzie Sonia (Pola Błasik) - młoda dziewczyna, która została mocno doświadczona przez życie. O jej względy zabiegać będą dwaj bracia - Tymon (Patryk Pniewski) i Bartek (Mateusz Mosiewicz). Młodszy z nich, Tymon, to pewny siebie przystojniak, który lubi udowadniać sobie oraz innym, że każda dziewczyna może być jego. Na razie nie ma sprecyzowanego pomysłu na życie. Bartek jest zupełnym przeciwieństwem Tymona. Młody mężczyzna chce rozwijać się zawodowo i dlatego przyjeżdża do Krakowa, aby podjąć pracę w klinice Piotra. Całą trójkę bohaterów połączą relacje, które dostarczą wielu emocji.

W obsadzie pojawią się również: Aneta Todorczuk, Radosław Krzyżowski oraz Dominika Bednarczyk, a do składu reżyserskiego dołączył Marcin Solarz.

- Z dużą satysfakcją pracujemy nad trzecim sezonem - rozwijamy dotychczasowe wątki i rozszerzamy fabułę o nowe postaci, a do współpracy zaprosiliśmy nowych, znakomitych aktorów. Akcja serialu nadal będzie toczyła się w Krakowie, który stanowi doskonałe tło dla miłosnych perypetii naszych bohaterów - mówi Krystyna Lasoń, producentka serialu.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu od 13 stycznia 2020 roku na antenie TVN7 oraz na platformie Player.pl.