Łukasz Szewczyk19.11.2019 (17:53)1 komentarz

"Roczna pensja od ręki" do zdobycia w Radiu Złote Przeboje

Aż 50 tys. zł, czyli równowartość całorocznej pensji na 2020 rok - to nagroda dla zwycięzcy nowego, wyjątkowego konkursu antenowego Radia Złote Przeboje. W zabawie pod hasłem "Roczna pensja od ręki" trzeba wykazać się znajomością największych złotych przebojów.
Roczna pensja od ręki
Od tego tygodnia (18 listopada 2019 roku) w Radiu Złote Przeboje rozgrywany jest nowy konkurs "Roczna pensja od ręki." Można w nim wygrać aż 50 000 zł, które rozgłośnia jednorazowo wypłaci zwycięzcy.
Aby wziąć udział w zabawie antenowej, należy zgłosić się na stronie internetowej zloteprzeboje.pl. Następnie uczestnicy konkursu będą musieli wykazać się znajomością muzycznych hitów.

W wielkim finale konkursu rozgrywanym 29 listopada zmierzą się ze sobą uczestnicy, którzy w ciągu dwóch tygodni trwania zabawy uzyskali największą liczbę punktów.

Konkurs "Roczna pensja od ręki" wspiera kampania promocyjna obejmująca internet (m.in. Facebook, Onet, WP, grupa Gazeta.pl) oraz autopromocja na antenie rozgłośni, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku. Działania przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Biorąc pod uwagę ilość przebojów emitowanych przez nich to wystarczy znajomość 30 kawałków... no góra 50.
 10