Łukasz Szewczyk20.11.2019 (10:35)1 komentarz

Cały sezon skoków narciarskich w Eurosporcie. Konkursy, kwalifikacje, łączone studia z ekspertami

W rozpoczynającym się w piątek nowym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich Eurosport 1 zaprosi widzów na transmisje z kwalifikacji i konkursów, a także specjalne studia z udziałem ekspertów, które towarzyszyć będą kibicom przez całe dnie ze sportami zimowymi. Wszystkie transmisje dostępne będą także w Eurosport Playerze.
Skoki narciarskie w Eurosporcie / Fot. Eurosport
Skoki narciarskie w Eurosporcie / Fot. Eurosport
Eurosport szykuje dla widzów na obszerne relacje ze skoków narciarskich. Stacja pokaże nie tylko wszystkie konkursy Pucharu Świata, ale także kwalifikacje do nich, które - poza zawodami rozgrywanymi w Polsce oraz Rasnovie - będą dostępne wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Wszystkim transmisjom towarzyszyć będą studia z udziałem ekspertów stacji, na czele z Jakubem Kotem. Rywalizację skoczków komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut, a bezpośrednie relacje spod skoczni i wywiady z bohaterami sezonu zapewni Kacper Merk.
Sezon zimowy na antenie Eurosportu potrwa do 22 marca 2020 roku. W tym czasie widzowie obejrzą ponad 1000 godzin transmisji z konkursów i kwalifikacji skoków narciarskich, biathlonu, narciarstwa alpejskiego i dowolnego, biegów narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardu i saneczkarstwa. Podczas wypełnionych transmisjami dni, widzowie będą mogli śledzić także specjalne studia, które połączą poszczególne dyscypliny. Znakomici eksperci - m.in. Tomasz Sikora, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Ewelina Marcisz - będą w nich fachowo analizować emocjonującą rywalizację na zimowych arenach i przeprowadzać widzów przez cały dzień ze sportami zimowymi.

Fani skoków narciarskich mogą się spodziewać także bogatej oferty na platformach cyfrowych Eurosportu. Na stronie eurosport.pl publikowane będą materiały wideo, w tym najlepsze skoki, wywiady z bohaterami sezonu i ekspertami, artykuły i analizy. Dedykowane formaty znajdą się także w mediach społecznościowych stacji. Wszystkie transmisje będą dostępne w Eurosport Playerze.

Plan transmisji z Wisły w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze:
• Piątek, 22 listopada,16:55, kwalifikacje
• Sobota, 23 listopada, 15:10, konkurs drużynowy
• Niedziela, 24 listopada, 10:45, konkurs indywidualny

Komentarze (1 - 1 z 1)

Eurosport spada na psy tylko skoki im zostały i snooker żenada
 0