Łukasz Szewczyk20.11.2019 (16:06)3 komentarze

Sylwester Polsatu ponownie na Stadionie Śląskim

To już pewne. Sylwester z telewizją Polsat 2019/2020 odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Gwiazdami tego wydarzenia będą m.in. DJ BOBO, Sławomir, Feel i Enej.
Sylwestrowa Moc Przebojów
- Ubiegłoroczna impreza sylwestrowa okazała się ogromnym sukcesem - we wspólnej zabawie na Stadionie Śląskim uczestniczyło ponad 42 tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna. Jestem przekonany że tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem muzycznym i wizualnym. Pomoże temu z pewnością przygotowana specjalnie pod obiekt stadionu scena, na której wystąpi szereg gwiazd krajowej i światowej muzyki rozrywkowej. Już w tej chwili zapraszam wszystkich mieszkańców regionu do spędzenia tej wyjątkowej nocy na wspólnej zabawie na Stadionie Śląskim - powiedział marszałek Jakub Chełstowski.
Na scenie Stadionu Śląskiego wystąpią międzynarodowe gwiazdy muzyki tanecznej m.in. DJ BOBO, La Bouche, Captain Jack a także popularni polscy wykonawcy m.in. Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Feel, Sławomir oraz Enej. Pełna lista wykonawców zostanie ujawniona w terminie późniejszym.

Wstęp na zabawę sylwestrową na Stadionie Śląskim, tak jak przed rokiem, będzie bezpłatny.
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Komentarze (1 - 3 z 3)

Sylwester tylko na TVP. Jakoś to się najlepiej ogląda może to magia Zakopanego.
 0  
Eremefefem patronem. Uuu
 2  
Sylwester tylko na TVP. Jakoś to się najlepiej ogląda może to magia Zakopanego.
... i pląsający Jacuś Kur(ew)sko zadowolony- normalnie mniud malina :)))))))))
 5