Łukasz Szewczyk20.11.2019 (17:38)4 komentarze

Serialowa wersja filmu "Polityka" w grudniu na antenie Canal+

Canal+ szykuje niespodziankę dla swoich widzów. W święta stacja pokaże serialową wersję kinowego hitu Patryka Vegi, tuż po premierze filmu w kinach.
"Polityka" Patryka Vegi / Fot. materiały prasowe
"Polityka" Patryka Vegi / Fot. materiały prasowe
W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu?

Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.
Serialowa wersja "Polityki" liczy łącznie cztery odcinki. Wszystkie premierowo pokaże telewizja Canal+. Emisja dwóch pierwszych odcinków w sobotę 21 grudnia 2019 roku (o godz. 21.00 i 21.45), dwa kolejne wyemitowane zostaną w niedzielę 22 grudnia 2019 (o godz. 21.00 i 21.45).

Komentarze (1 - 4 z 4)

To raczej "PiSolityka", bo śmieją się głównie z PiS
 8  
A był taki serial czy z filmu zrobili serial ?
 1  
Film tak hitowy ze nie dziwota ze zaraz po kinie jest w tv aczkolwiek ze w c+ to jest duze zaskoczenie, mysle tele5 to maks gdzie powinien byc puszczony
 2  
Kultowy ? że jak przepraszam ??? ależ Pana Szewczyka fantazja poniosła. Wiem oczywiście, że co poniektórzy nadużywają słowa kultowy ale że co do takiego czegoś ? Proponuje najpierw zasięgnąć informacji choćby w filmweb żeby zobaczyć że ponad 23 tys użytkowników oceniło to "dzieło" na 3.1 !
 0