Łukasz Szewczyk20.11.2019 (19:35)9 komentarzy

"Planeta Singli 2", "Jak wytresować smoka 3", "Pech to nie grzech" - grudzień i święta w Canal+

Polskie komedie ("Planeta Singli 2", "Pech to nie grzech", "Miłość jest wszystkim") oraz zagraniczne hity ("Jak wytresować smoka 3", "Ocean ognia", "Teraz albo nigdy" ) to świąteczna oferta filmowa Canal+. Jaki będzie cały grudzień?
"Planeta Singli 2" / Fot. materiały prasowe
"Planeta Singli 2" / Fot. materiały prasowe
Grudzień w Canal+ to między innymi filmowa uczta świąteczna. Przedświąteczny chaos, nad którym nie da się zapanować, rozpocznie się na dobre i spowoduje lawinę wyjątkowych zdarzeń wśród bohaterów ciepłej bożonarodzeniowej polskiej komedii "Miłość jest wszystkim" (24 grudnia). Drugą wigilijną premierą będzie film "Ocean ognia" (24 grudnia). W wyniku zamachu terrorystycznego porwano prezydenta Rosji i wzięto go do niewoli. Aby uratować głowę państwa, kapitan okrętu podwodnego współpracuje z drużyną Navy SEAL.
W pierwszy dzień świąt premiera polskiej komedii romantycznej "Pech to nie grzech" (25 grudnia). Młode małżeństwo zakłada się, że ich wspólna znajoma Natalia w ciągu trzech miesięcy nie zakocha się, ani z nikim się nie zwiąże. Natalia w ramach odwetu za zakład wplątuje się w romantyczną intrygę. To nie koniec premier tego dnia. Kolejna to "Teraz albo nigdy" (25 grudnia). Maya jest pracownicą supermarketu, która z powodu braku dyplomu nie może dostać awansu, choć na niego zasługuje. Zmyśla historię na temat swojego życia i zatrudnia się w dużej korporacji. Chce udowodnić sobie i innym, że jest w stanie poradzić sobie w wielkiej firmie.

Filmowe święta zakończy obraz "Jak wytresować smoka 3" (26 grudnia). Czkawka musi radzić sobie z zadaniami wodza Berk i kiedy nad miasto nadciąga zagrożenie, on musi stawić mu czoła. W tym samym czasie Szczerbatek odnajduje swoją drugą połówkę. Pierwsza smocza miłość mąci mu w głowie. Wśród świątecznych premier także polska komedia romantyczna "Planeta Singli 2" (26 grudnia). Ania i Tomek nie mogą się ze sobą dogadać. Ich związek przeżywa poważny kryzys, ponieważ oboje mają względem siebie inne zamiary. W tym samym czasie w okolicy pojawia się zakochany w Ani milioner.

Z kolei tuż przed świętami, prosto z kina serialowa wersja kinowego hitu Patryka Vegi "Polityka" (21 i 22 grudnia). Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Więcej o serialu TUTAJ.

Pozostałe filmowe premiery miesiąca to: "Śmierć nadejdzie dziś 2" (6 grudnia) - dalsze losy Tree Gelbman, która znów musi zmierzyć się z mordercą w masce i tym samym dniem zaczynającym się od początku; "Kursk" (7 grudnia) - walka o 23 rosyjskich marynarzy przeżyło wybuch i czeka na ratunek w całkowitych ciemnościach i z coraz mniejszymi zapasami tlenu; "W pułapce myśliwego" (12 grudnia) - nastoletnia dziewczyna ukryta przed nazistami musi samodzielnie zawalczyć o przeżycie; "Bracia Sisters" (13 grudnia) - dwoje nietypowych braci dostają zlecenie odnalezienia i zabicia znanego poszukiwacza złota. Podróż staje się dla obydwu mężczyzn testem rodzinnych więzi i ścieżką do odnalezienia człowieczeństwa; "W domu innego" (14 grudnia) - żona brytyjskiego pułkownika, przyjeżdża do Hamburga, aby dołączyć do swojego męża, który dostał zadanie odbudowania zniszczonego wojną miasta; "Oni" (19 grudnia) - przepych, splendor, hałaśliwe imprezy przy basenie, ale także korupcja, narkotyki i skandale, czyli burzliwy okres w życiu Silvio Berlusconiego; "Witajcie w Marwen" (20 grudnia) - artysta pada ofiarą brutalnego napadu, który cudem przeżywa, stara się dojść do siebie poprzez ucieczkę w świat fantazji.

Wśród propozycji także "Grinch" (22 grudnia) - mieszkańcy miasteczka przygotowują swoje miasto na nadejście Bożego Narodzenia, zielony stwór o imieniu Grinch chce zepsuć ten świąteczny nastrój wszystkim mieszkańcom miasteczka; "Wymazać siebie" (27 grudnia) - dziewiętnastoletni Jared wychowuje się w mocno wierzącej rodzinie, kiedy rodzice dowiadują się o homoseksualnych preferencjach syna, postanawiają wysłać go na terapię w celu nawrócenia; "Zostały tylko wspomnienia" (28 grudnia) - Bridget, żona i matka dwóch córek, musi niespodziewanie wrócić do swojego domu rodzinnego z powodu choroby matki; oraz "Czy mi kiedyś wybaczysz?" (29 grudnia) - zdesperowana eks-pisarka znajduje nowe źródło dochodu, wykorzystując swój talent do podrabiana listów sławnych osób.

Dodatkowo 12 grudnia 2019 roku Canal+ przygotuje Wieczór z Noblistami. W ramach pasma stacja wyemituje film dokumentalny "Peter Handke - Las o zmroku" oraz wywiad z Olgą Tokarczuk.

Z kolei wśród serialowych premier m.in.: "Mr. Robot 4" (od 1 grudnia w Canal+ Seriale) Czwarty i ostatni sezon amerykańskiego serialu sensacyjnego to kontynuacja wydarzeń dziejących się po nieudanym zhakowaniu konglomeratu E Corp, mającym na celu zlikwidowanie światowego długu. Teraz trzeba pozbyć się 1% najpotężniejszych osób kontrolujących życie mas z ukrycia; "Dwunastu" (od 2 grudnia w Canal+ Seriale) to belgijski serial kryminalny śledzi rozprawę sądową z perspektywy członków ławy przysięgłych. Muszą oni zadecydować o losie kobiety oskarżonej o zamordowanie córki i najlepszej przyjaciółki; "Zaczęło się w środę 2" (od 3 grudnia w Canal+ Seriale) - 18 miesięcy po zniknięciu męża, Faith zostaje wciągnięta w nową intrygę. Dodatkowo zdaje sobie sprawę, że z powodu wyjścia Evana z więzienia w nieodległej perspektywie, jej życie może się na nowo rozsypać; "Gra pozorów" (od 6 grudnia w Canal+ Seriale) - dojrzała zamożna kobieta zakochuje się w o wiele młodszym od siebie mężczyźnie. Ich związek ma wpływ na i tak już zniszczone relacje rodzinne kobiety; "Idealne życie" (od 7 grudnia w Canal+ Seriale) - Maria, Cris i Esther to trzy zupełnie różne od siebie bohaterki. Każda z nich jest już dorosłą kobietą po trzydziestce i każdej się wydaje, że taki stan rzeczy będzie trwał wiecznie; "Wyznanie" (od 24 grudnia w Canal+ Seriale) - trzymający w napięciu dramat koncentruje się na prowokującej do myślenia historii kryminalnej śledczego, który chce postawić mordercę przed sądem. Nie przebiera w metodach by tego dokonać.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Miłość jest wszystkim, Planeta Singli 2, Jak wytresować smoka 3, fajne familijne kino idealne na święta. Bardzo dobry dobór filmów. Canal+ jak zawsze super na święta. Tak trzymać!
 8  
Wow! I który obszczyjmurek powie, ze na C+ nie są kozak Premiery?! :>
Pijany_Zając_Szarak_Wędrowniczy_88 21.11.2019 (8:26:20)
 5  
Propozycje bardzo ciekawe. Zresztą jak zawsze Canal+ nie zawodzi. Oby tak dalej. A moja przygoda z wami trwa już od 1998 roku . I nadal jest super.
 3  
Miłość jest wszystkim, Planeta Singli 2, Jak wytresować smoka 3, fajne familijne kino idealne na święta. Bardzo dobry dobór filmów. Canal+ jak zawsze super na święta. Tak trzymać!
tylko czemu starocie jak jest 3 ?? a to juz bylo puszczane z rok temu... dobrze ze mi sie juz skonczyl promocyjny okres straszne starocie w c+
 6  
Nudy te filmy w necie można już dawno było oglodnoc Anię czekać kiedy w canal plusie puszczo
 6  
Nie oglądam już polskich komedii takich jak Planeta singli. Ponieważ większość to syf jakich mało. 1 oglądałem i bez rewelacji, dwójka pewnie jeszcze gorsza. Polacy, którzy próbują zrobić komedię na wzór amerykańskich, niestety w większości przypadków z marnym skutkiem.
No i mamy tak ograniczoną obsadę, że prawie w każdej grają Ci sami aktorzy, typu Karolak itp.
 5  
obecne filmy mają więcej reklam .a treści żadna . kiedyś film pokazywał jakiś sens obecnie to chała która ma zarabiać kasę dla mało ambitnego odbiorcy .kicha i szmira .
 2  
Mi tam sie podoba ta oferta
 2  
Czy ktos moze to "dno" @johny'B obrazajace wszystkich wokol raz a dobrze usunac z tego portalu?
 1