Łukasz Szewczyk21.11.2019 (10:49)12 komentarzy

"Kevin sam w domu" tradycyjnie w święta w Polsacie. Co jeszcze?

Telewizja Polsat podtrzymuje tradycję i w Święta Bożego Narodzenia pokaże kultowy już film "Kevin sam w domu", który rok temu przed telewizyjne ekrany przyciąga miliony widzów widzów. Co jeszcze znajdzie się w świątecznej ofercie filmowej?
Kevin sam w domu
"Kevin sam w domu" w Polsacie to już niemalże narodowa tradycja świąteczna. Tak będzie i w tym roku. Kultowy film stacja wyemituje w wigilię (24 grudnia) o godzinie 20.00. Film zostanie powtórzony w pierwszy dzień świąt (26 grudnia) o godzinie 16.30.
Dodatkowo w wigilijny wieczór widzowie Polsatu zobaczą także komedia "Dlaczego on" oraz film "Sekretne życie Waltera Mitty". Natomiast wigilijny poranek i przedpołudnie upłynie przy propozycjach dla całej rodziny "Madagwiazdka", "Smerfy: Opowieść wigilijna", "Pada Shrek", "Marley i Ja: Szczenięce Lata" oraz "Marley i ja".

Filmowy repertuar Polsatu na pierwszy dzień świąt (25 grudnia) to m.in. świąteczne komedie "Świąteczna gorączka", "Święty Mikołaj z 34 Ulicy" czy "Zawód święty Mikołaj". Z kolei wieczorem wielki przebój kinowy "Książę w Nowym Jorku", zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie "Co wiecie o swoich dziadkach?" oraz thriller "Adwokat".

Filmową ucztę w drugi dzień świąt (26 grudnia) rozpocznie animacja "Żółwik Sammy 2: wielka ucieczka". Kolejnymi pozycjami w ramówce będą "Śnięty Mikołaj 3: Ucieczka Świętego Mikołaja", "Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów", "Trzej muszkieterowie" czy też "Percy Jackson: Morze potworów". Wieczór upłynie przy polskiej komedii "Serce to nie sługa" oraz przy filmie "O północy w Paryżu".

Komentarze (1 - 10 z 12)

Jedno słowo BYŁO
 22  
Dla mnie jak najbardziej jest w porządku że puszczają Kevina co roku. Film świąteczny. Mało tego co roku oglądany przez tłumy. To jest tradycja i bardzo dobra.
 2  
Jak widac nie tylko Kevina powtórzą w kolejne święta.
 9  
Przepraszam, że ośmielam się zwrócić uwagę ale w nawiasie przy "pierwszy dzień świąt" jest 26 grudnia a powinien być 25. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia ;)
 12  
wychodzi na to, ze Swieta juz byly, bo obie czesci juz byly puszczane w pazdzierniku w Polsacie.
 10  
Nudy co roku to samo a kewin już był w Polsacie parę tygodni temu i znowu bendzie szok
 1  
Reklamy też niech puszczą z zeszłego roku.7511
 16  
Szok nie ma Szklanej Pulapki
 12  
Zapomnieli o Szklanej Pułapce.
 10  
Szklana Pułapka będzie w Sylwestra
Krzysztof Jędrzejewski 21.11.2019 (17:39:07)
 7