Łukasz Szewczyk21.11.2019 (15:51)brak komentarzy

Cały sezon Formuły E na żywo tylko w Eurosporcie

W piątek (22 listopada 2019 roku) rozpocznie się kolejny sezon Formuły E, czyli serii wyścigów bolidów elektrycznych, organizowanej pod egidą FIA. Wszystkie kwalifikacje i wyścigi z udziałem wybitnych kierowców pokaże na żywo tylko Eurosport i Eurosport Player.
Formuła E w Eurosporcie
Przed nami już 6. sezon walki o mistrzostwo Formuły E, ekscytującej serii wyścigów bolidów elektrycznych. W rozgrywanych na ulicach światowych metropolii wyścigach mierzą się znakomici kierowcy, tacy jak Felipe Massa, Jean-Eric Vergne, Sebastien Buemi, czy Lucas Di Grassi. Eurosport zaprosi kibiców na transmisje wszystkich kwalifikacji i wyścigów, które wyłonią triumfatora kolejnej edycji jednej z najszybciej rozwijających się serii wyścigowych na świecie.
Pierwszy wyścig sezonu odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Będzie to okazja do sprawdzenia możliwości dwóch nowych zespołów w stawce - Mercedes-Benz i Porsche. Przedsezonowe testy pokazały, że jak zwykle w Formule E poziom jest wysoki i bardzo wyrównany, co zapowiada pasjonującą walkę o punkty w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.

Plan transmisji z inauguracji sezonu Formuły E:
Piątek (22 listopada):
• godz. 8:55, kwalifikacje
• godz. 12:45, pierwsze E-Prix
Sobota (23 listopada):
• godz. 8:55, kwalifikacje
• godz. 13:00, drugie E-Prix