Łukasz Szewczyk22.11.2019 (22:13)3 komentarze

Damian Kordas wygrał 10. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (wideo)

W piątek (22 listopada 2019 roku) zakończyła się dziesiąta edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para: Damian Kordas i Janja Lesar. Kolejna edycja wiosną 2020.
Damian Kordas i Janja Lesar / Fot. Polsat
Damian Kordas i Janja Lesar / Fot. Polsat
W finałowym odcinku dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" byliśmy świadkami pasjonującej rywalizacji pomiędzy Barbarą Kurdej-Szatan i Damianem Kordasem. W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program tradycyjnie była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia.
Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrał Damian Kordas (w parze z Janją Lesar).Do tej pory "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino (I edycja), Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (II edycja), Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska (III edycja), Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (IV edycja), Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke (V edycja), Robert Wabich i Hanna Żudziewicz (VI edycja) oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment (VII edycja), Beata Tadla i Jan Kliment(VIII edycja) oraz Joanna Mazur i Jan Kliment (IX edycja)

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja), Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nie lubie tego programu to jest juz tyle czasu ze stalo sie nudne
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 23.11.2019 (14:47:20)
 1  
Nuda. Ten program to dobry usypiacz.
 5  
wygrał, bo Kurdej - Szatan z lodówki już wychodzi, ale i tak tańczyła lepiej
Lesbija Horhes Colmenares 24.11.2019 (12:21:51)
 3