Łukasz Szewczyk26.11.2019 (10:28)1 komentarz

KSW 52: Powrót Mameda Khalidova. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż nadchodzącej gali KSW 52: The Race, która odbędzie się w sobotę, 7 grudnia 2019 roku. W walce wieczoru, po roku nieobecności, wystąpi legenda organizacji KSW Mamed Khalidov, a jego rywalem będzie Scott Askham. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
KSW52 w Cyfrowym Polsacie i IPLI
Widzowie ponownie będą mogli obejrzeć 9 walk w klatce. Arena Gliwice ugości fanów KSW wyjątkowo, bowiem do klatki powróci jeden z najbardziej cenionych zawodników w historii polskiego MMA, ulubieniec publiczności - Mamed Khalidov (34-6-2, 14 KO), który w grudniu ubiegłego roku w tym samym miejscu, po przegranej walce z Tomaszem Narkunem ogłosił zakończenie kariery zawodowej. Rywalem Khalidova będzie mistrz kategorii średniej Scott "Soul Hunter" Askham (18-4, 12 KO).
Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników - Salahdine Parnasse (13-0, 2 KO) oraz niezwykle doświadczony i utytułowany Ivan "Buki" Buchinger (36-6, 8 KO) stoczą walkę o tymczasowy pas kategorii piórkowej.

Przeciwnikiem zdobywcy srebrnego i złotego medalu Igrzysk Olimpijskich z Sydney i Pekinu - Szymona Kołeckiego (7-1, 7 KO) będzie brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Londynu - Damian Janikowski (4-2, 3 KO). W kolejnym pojedynku, niepokonany Rosjanin Shamil "Cichy Zabójca" Musaev (13-0, 8 KO) zmierzy się z byłym pretendentem do pasa Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim (9-3, 2 KO).

Długo wyczekiwanym starciem będzie walka reprezentujących kategorię muszą pań - niepokonanej w zawodowym MMA Aleksandry Roli (3-0, 1 KO) i byłej pięściarki i dziennikarki Polsatu Sport Karoliny Owczarz (2-0). Przeciwnikiem byłego mistrza w wadze piórkowej, Artura "Kornika" Sowińskiego (19-11, 6 KO) będzie brazylijski specjalista od parteru Vinicius Bohrer (16-7, 2 KO).

W okrągłej klatce KSW zadebiutuje zawodnik kategorii półśredniej, Albert "Złoty" Odzimkowski (11-3, 3 KO), a jego przeciwnikiem będzie reprezentant Rio Grappling Michał Michalski (7-4, 3 KO). Naprzeciw Macieja Kazieczko (5-1, 2 KO) stanie znany z widowiskowego stylu walki Michael "Bad Boy" Dubois (11-6, 3 KO). Z kolei po trzyletniej przerwie od startów powraca jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej - Michał "Komar" Włodarek (7-2, 3 KO). Jego rywalem będzie niepokonany Chorwat - Srđan Marović (4-0, 4 KO).

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19.00, a przygotowane specjalnie dla widzów studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.


KSW52 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 52 w Ipli
Odbywającą się w Gliwicach galę KSW 52: The Race, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ktoś to ogląda?
 3