Łukasz Szewczyk28.11.2019 (16:11)brak komentarzy

Talk-show prowadzony przez Mariusza Szczygła "Wysokie Obcasy Extra LIVE" po raz pierwszy online (wideo)

Dlaczego ukradziony fajansowy kubek z niebieskim paskiem jest dla Mariusza Szczygła źródłem nadziei? Skąd czerpie ją aktorka Maja Ostaszewska? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań padły w trakcie drugiej edycji "Wysokich Obcasów Extra LIVE". Relacje z imprezy po raz pierwszy można obejrzeć online m.in. na Wyborcza.pl.
Mariusz Szczygieł - prowadzący talk-show "Wysokie Obcasy Extra LIVE" / Fot. Agora
Mariusz Szczygieł - prowadzący talk-show "Wysokie Obcasy Extra LIVE" / Fot. Agora
"Wysokie Obcasy Extra LIVE" to spotkania w formule talk-show na żywo - innowacyjny cykl rozmów z wyjątkowymi gośćmi m.in. ze świata filmu, sztuki, mody, literatury i nauki. Organizatorem cyklu jest magazyn "Wysokie Obcasy Extra", co miesiąc przybliżający swoim czytelnikom tematy, którymi żyje współczesny świat. Redakcja pisze o seksie, miłości, rozwoju osobistym; podejmuje tematy społeczne oraz opisuje historie wyjątkowych kobiet. Podczas spotkań "Wysokie Obcasy Extra LIVE", zespół miesięcznika porusza tematy ze swoich łamów, a bohaterom wywiadów z ostatnich numerów zadaje pytania, które nie zmieściły się w papierowych wydaniach pisma.
W listopadzie odbyło się drugie spotkanie z cyklu "Wysokie Obcasy Extra LIVE". Tematem przewodnim wydarzenia była nadzieja, o której uczestnicy spotkania mogli porozmawiać z aktorką Mają Ostaszewską, psychoterapeutką Ewą Chalimoniuk, przedstawicielem Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ Kamilem Wyszkowskim i tajemniczą felietonistką Iwoną z Lenowa, która po raz pierwszy pokazała swoją twarz. Talk-show poprowadził tegoroczny zdobywca Nagrody Literackiej Nike - Mariusz Szczygieł.


Nagranie ostatniego talk-show po raz pierwszy dostępne jest dla szerokiej publiczności w serwisie Wyborcza.pl, na kanale "Wysokich Obcasów" na platformie YouTube oraz na profilu "Wysokich Obcasów" na Facebooku.