Łukasz Szewczyk29.11.2019 (7:16)brak komentarzy

8 sezon serialu "Blondynka" zimą w TVP1. W głównej roli Marta Żmuda Trzebiatowska

Po roku przerwy powraca serial "Blondynka". Tym razem, w roli tytułowej zobaczymy Martę Żmudę Trzebiatowską. Ósmy sezon produkcji będzie bogaty w nowe wątki, a mieszkańców spokojnych z pozoru Majaków czeka wiele niespodziewanych zdarzeń.
Marta Żmuda Trzebiatowska w ósmym sezonie serialu "Blondynka" TVP1
W Majakach pojawi się nowy, przystojny weterynarz - Jerzy Wiślicki (Kamil Kula). Jego pierwsze spotkanie z Sylwią (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie dość nietypowe i stanie się początkiem zażyłej znajomości. W życiu Dawida (Grzegorz Małecki), a więc i Sylwii, pojawi się także Marta Retzer (Aneta Todorczuk-Perchuć). Sylwia liczy na to, że przyjaciółka Dawida pomoże mu przezwyciężyć kryzys twórczy i załatwić pewną sprawę związaną
z hejnałem Majaków. Wydaje się jednak, że Marta ma także inne zamiary, co wpłynie na relacje pomiędzy Sylwią i Dawidem.
Doktor Jan Fus (Krzysztof Gosztyła) musi zadbać o zdrowie w sanatorium. Sanatoryjne życie jednak nie do końca mu się podoba. Okazuje się że kuracjuszki przyjeżdżają tam nie tylko na zabiegi lecznicze. Jasiuna jest pełna obaw i postanawia zrobić mężowi niespodziankę. W Majakach pojawi się Zofia (Izabela Dąbrowska) - siostra bliźniaczka Jasiuni (Izabela Dąbrowska). Matka Pawełka (Sławomir Zapała) wprowadzi spore zamieszanie we wsi.

Tymczasem Stanisława Auguścik (Hanna Śleszyńska) i Sydney (Sławomir Pacek) stopniowo zbliżają się do siebie. Pan Struś na każdym kroku zaskakuje i komplementuje Auguścikową, wprawiając ją w zakłopotanie.


Premierowe odcinki ósmego sezonu serialu "Blondynka" w piątki o godz. 20.30 (od 27 grudnia 2019 roku) na antenie TVP1.