Łukasz Szewczyk29.11.2019 (7:16)4 komentarze

Kuna, Żmijewski, Adamczyk i Karolak w nowym serialu TVP2 "Lepsza połowa". Premiera zimą 2020

"Lepsza Połowa" to nowy, familijny serial komediowy w gwiazdorskiej obsadzie, który znajdzie się w zimowej ramówce TVP2.
Artur Żmijewski i Iza Kuna w nowym serialu TVP2 "Lepsza połowa"
Serial opowiada on o perypetiach grupy przyjaciół, którzy wspierają się wzajemnie w pokonywaniu codziennych wyzwań. Wspólnym mianownikiem dla ich niełatwych relacji rodzinnych i przyjacielskich jest dążenie do osiągnięcia życiowej harmonii.
Widzowie poznają historię rodziny Nowakowskich - Joli i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi oraz dwóch par "po przejściach" - Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny i Zibiego (Weronika Książkiewicz i Wojciech Mecwaldowski). W ich pozornie poukładany świat, trochę przypadkowo, a trochę z rozmysłem, wkracza po kilku latach spędzonych za granicą Borys (Piotr Adamczyk). Wraca do rodziny i przyjaciół w nadziei na znalezienie przepisu na szczęście. W pozostałych rolach występują m.in. Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Ignacy Liss, Karina Woźniak, Katarzyna Gałązka, Marcin Perchuć i Barbara Wypych.

Nowa produkcja Telewizji Polskiej, zrealizowana według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa, nawiązuje do emitowanej w 2018 roku "Trzeciej Połowy". Oba seriale łączy także reżyser, Kristoffer Rus oraz scenarzyści: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski.

Emisja premierowych odcinków serialu "Lepsza połowa" w poniedziałki i wtorki o godz. 21.50 (od 6 stycznia 2019 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 4 z 4)

No i zima pozamiatana. Niby martwy sezon, a w TVP kilka premier.
W TVN jedyna zimowa premiera to wydanie Fucktów o 19:00. Co ja piszę. Nawet w Fucktach jeden temat będą grzać przez tydzień.
 6  
Nie zasraj się tam wyżej, bo HBO i Netflix co miesiąc mają jakieś premiery serialowe :)
 1  
Nie popuść przypadkiem. Zawsze mówię o polskich kanałach DVB-T. To, że dodatkowo płatne kanały emitują coś premierowego, nie powinno dziwić. Cały przychód z abonamentu nie może trafiać na konta zarządu.
 4  
Premiery premierami, ale lepiej inwestować w jakość, a nie ilość. Mam wrażenie, że te "premiery" TVP, TVN i Polsatu są na jedno kopyto. Lepszą ofertę ma Canal+ i HBO. Wiadomo, że są płatnymi kanałami, ale lepiej chyba zapłacić, niż oglądać niektóre "premiery" kanałów ogólnodostępnych.
 1