Łukasz Szewczyk29.11.2019 (14:26)2 komentarze

Premiera nowego serialu "Motyw" w grudniu na platformie Player

Każdy jest zdolny do zła... Potrzebny jest tylko motyw. Serial kryminalno-obyczajowy z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych zadebiutuje już w grudniu na platformie Player.pl.
Nowy serial kryminany TVN "Motyw"
"Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie - Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska), która próbowała uciec z kraju. Aresztowana "Czarna" nie przyznaje się do winy. Sugeruje jednak, że za zdarzenie odpowiedzialna jest jej szefowa...
Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi (Michał Czernecki), śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał motyw?

Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych - trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Andrzej Konopka, Olga Bołądź, Magda Walach, Adam Ferency, Magdalena Turczeniewicz, Maria Mamona i Mateusz Rusin. W rolę głównych bohaterów w młodości, pojawiających się w retrospekcjach, wcielili się: Bartłomiej Kotschedoff, Agata Turkot oraz Grażyna Sobocińska.

Serial "Motyw" na platformie Player.pl zadebiutuje już 12 grudnia 2019 roku.. Jest to szansa dla widzów, aby zobaczyć nowy serial jeszcze przed emisją telewizyjną. "Motyw" jest kolejną produkcją - po "Pod powierzchnią" i "Pułapce" - która realizuje strategię programową TVN i Discovery Polska o przedpremierowym udostępnianiu propozycji programowych na platformie player.pl. Premierowy odcinek "Motywu" zostanie udostępniony w wersji płatnej. Tydzień później, kiedy w Player zadebiutuje drugi, pierwszy będzie można obejrzeć bez opłat. Serial będzie liczył 10 odcinków.

W na antenie TVN serial pojawi się wiosną 2020 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Świetnie. TVN Discovery jak zwykle przed telewizja reżimową, zwana dla zmylenia przeciwnika publiczną.
 0  
/////
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 2 grudnia 2019 o 14:53:53 przez Mr_Hardy).
 0