Łukasz Szewczyk01.12.2019 (18:35)brak komentarzy

Spotkanie po latach dla Netflixa. Linda, Grabowski i Seweryn o filmach i o sobie samych (wideo)

Bogusław Linda, Andrzej Grabowski i Andrzej Seweryn spotykają się po latach w rozmowie o "Irlandczyku" Martina Scorsese, o filmach i o sobie samych.
Linda, Grabowski, Seweryn
Przy okazji promocji filmu "Irlandczyk" internetowa platforma Netflix zaplanowała spotkanie legend. Bogusław Linda, Andrzej Grabowski i Andrzej Seweryn spotykają się po latach, bo przeprowadzić długą rozmowę. Nie tylko o najnowszej produkcji.

"Irlandczyk" to to epicka saga przedstawiająca świat przestępczości zorganizowanej w powojennej Ameryce z perspektywy Franka Sheerana -- weterana II wojny światowej, kanciarza i zabójcy na zlecenie, który miał okazję współpracować z najsłynniejszymi kryminalistami stulecia. Akcja filmu toczy się na przestrzeni kilku dekad i ukazuje kulisy jednej z największych nierozwiązanych zagadek w historii USA, jaką było zniknięcie owianego legendą przewodniczącego związków zawodowych Jimmy'ego Hoffy. Obraz zabiera widza w intrygującą podróż po tajnych szlakach przestępczości zorganizowanej, pokazując jej mechanizmy działania, konflikty i powiązania ze światem polityki.

Najnowszy film Martina Scorsese już dostępny w wybranych kinach i na platformie Netflix.