Łukasz Szewczyk02.12.2019 (15:51)6 komentarzy

Główne kanały informacyjne w listopadzie: Lider TVN24 traci, zyskują TVP Info i Polsat News

W jedenastym miesiącu 2019 roku TVN24 utrzymuje pozycję lidera wśród głównych kanałów informacyjnych w Polsce. Wzrosty notują TVP Info i Polsat News.
Główne kanały informacyjne w listopadzie: Lider TVN24 traci, zyskują TVP Info i Polsat News
W listopadzie 2019 roku TVN24 utrzymał pozycję lidera wśród telewizji informacyjnych w Polsce. Kanał oglądało średnio ponad 293,5 tys. widzów (4,34 proc. udziału), zajmując piąte miejsce wśród najpopularniejszych kanałów TV w Polsce. W porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej stacja notuje spadek o 24,5 tys. widzów.
Z kolei TVP Info oglądało średnio 254,1 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 3,76 proc. Kanał notuje wzrost o 10,2 tys. widzów w ujęciu rocznym. Stacja plasuje się na ósmym miejscu wśród Top 20 stacji TV.

Z kolei kanał Polsat News oglądało średnio ponad 85,2 tys. widzów (1,26 proc.). Stacja zanotowała w wzrost o ponad 17 tys. widzów w ujęciu rocznym. Jednocześnie stacja znalazła się na 14 miejscu wśród najpopularniejszych kanałów w Polsce.
Dane: Nielsen Audience Measurement i interpretacja własna

Komentarze (1 - 6 z 6)

Polsat News zyskał dzięki telewizji naziemnej zapewne, w której od połowy września b.r. jest FTA.

Niezmienne gratulacje dla bezkonkurencyjnego TVN24, w którym nie ma ja Jacka, a mimo to jest misja.
 10  
nie ma czym się podniecać jeśli chodzi o zmiany w oglądalności. Bo to i tak od wielu wielu lat te same stacje tv. Nie ma nic nowego co by mogło wprowadzić zmiany. Istniejący nadawcy krzywdy sobie nie zrobią.
 4  
To koniec spadków TVP Info. Od tej pory TVP Info będzie tylko zyskiwać widzów. Polacy przejrzeli na oczy, coraz mniej dają się manipulować antypolskim, lewackim mediom (z TVN24 na czele).

Lewactwo niech się pocieszy, że TVN24 JESZCZE jest liderem, bo to już nie potrwa długo. Za rok liderem będzie już TVP Info. Oczywiście możecie mi nie wierzyć, ale w zwycięstwo PiSu w tegorocznych wyborach też nie wierzyliście i pisaliście coś o "odsunięciu piśków od koryta" czy jakoś tak...

Prawda jest taka, że TVN24 wielu widzów ogląda dla beki, a nie po to, aby wierzyć w przekazywane tam informacje, czego dowodem były wyniki tegorocznych wyborów (ogromna ilość głosujących i PiS nawet z lepszym wynikiem niż w 2015 roku!). Ale nawet dla beki ten TVN24 coraz mniej się chce iglądać, bo ileż można się śmiać ciągle z tego samego? Dlatego przewiduję z miesiąca na miesiąc powolny spadek widowni TVN24.

Tyle na temat!
I niech mi nikt nie pisze, że to nie był merytoryczny wpis na temat artykułu.
Maciej z Radomia popierający PiS 2.12.2019 (16:45:42)
 2  
Oglądając info wTVN24 to normalnie nie wyrabiam, antypolskie całkowicie, manipulowanie wiadomościami, sugerowanie opinią, TVP Info - wychwalanie władzy, itd. Tylko jeszcze Polsat News można obejrzeć, ale nie zawsze.
Każdy kreuje opinie na swoją rękę. I nieraz zauważyć można jak jedna i ta sama wiadomość (informacja) jest różnie pokazana w każdym z tych kanałów
 1  
Z jakim lepszym wynikiem, jak w sejmie PIS ma mniejszą liczbę posłów, a większą ma Gowin i Ziobro, a sumarycznie mają tyle samo co w 2015 roku, a w senacie przegrali :)
Łącznie na opozycję głosowało o milion osób więcej niż na Zjednoczą Prawicę.
Czyli przez analogię w maju, zmiana Prezydenta nastąpi :)
Krystalicznie uczciwy człowiek 2.12.2019 (22:56:57)
 1  
TVN traci bo ileż można kłamać! Ludzie oglądający kilka programów informacyjnych mogą porównać i przekonać się sami. Najbardziej bawi mnie osoba oglądająca TVN i krytykująca TVP. Gdy dochodzi do rozmowy gdzie trzeba wymienić błędy w serwisie TVP wtedy kończy się temat więc proponuję aby oglądnąć i porównać. Przy następnym spotkaniu okazuje się że jednak TVP Info jest ok i nie ma przekłamań ot cała prawda
 4