Łukasz Szewczyk02.12.2019 (17:27)brak komentarzy

Meloradio z nową stroną playera

Słuchacze Meloradia mogą posłuchać swoich ulubionych programów radiowych na nowej stronie z treściami audio.
Player Meloradia
Nowy funkcjonalny player Meloradia (dostępny pod adresem player.meloradio.pl) umożliwia słuchanie radia na żywo, a także dostęp na życzenie do popularnych audycji stacji, m.in.: "Tu i teraz" prowadzonej przez Kayah, "Melosłownika" Rafała Bryndala, "Horoskopu" Wróżbity Macieja czy "ASa w kinie" Andrzeja Sołtysika. Podcasty można wyszukiwać w prosty sposób poprzez prowadzących, nazwę programu lub temat audycji. Nowością są specjalnie stworzone kanały muzyczne dopasowane do różnych gustów, a wśród nich: "Meloradio Acoustic", "Meloradio Film", "Meloradio Classic" czy "Meloradio Delicate".
- Meloradio to już trzecia marka radiowa Grupy Eurozet w tym roku, która otrzymała nową stronę playera. Player.meloradio.pl kierujemy zarówno do stałych słuchaczy stacji, którzy lubią słuchać swoich ulubionych programów na żywo w Internecie, jak i tych, którzy szukają miejsca w sieci, gdzie można posłuchać wysokiej jakości programów kulturalnych oraz relaksującej, pozytywnie nastrajającej muzyki - mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwis został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie. Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.