Łukasz Szewczyk03.12.2019 (11:24)20 komentarzy

Canal+ i Netflix w jednym pakiecie. Netflix do 12 miesięcy w prezencie (wideo)

Platforma Canal+ oraz Netflix rozpoczynają współpracę i przedstawiają polskim klientom ofertę, która w wygodny sposób łączy Canal+ i Netflix w jednym pakiecie. Klienci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa nawet na 12 miesięcy w prezencie.
Canal+ Netflix
Wspólna oferta Canal+ i Netflix łączy w ramach jednego pakietu dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych Canal+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K.
- Zgodnie z zapowiedziami łączymy dziś Netflixa ze światem Canal+, tworząc dla naszych abonentów najlepszą i najpełniejszą na polskim rynku ofertę dostępu do treści na żywo i na żądanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które umacnia nas na pozycji lidera dostawcy treści premium - mówi Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna Canal+ w Polsce. - Nigdy wcześniej polscy klienci nie mogli w tak łatwy sposób skorzystać z dostępu do treści z Canal+ i Netflix razem, na jednej platformie, od jednego dostawcy - dodaje Rene Rummel-Mergeryan, Director Business Development, Netflix

Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie
Ofertę łączoną Canal+ i Netflix będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach. W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K z Netflix abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium (odtwarzanie na 4 ekranach jednocześnie w jakości 4K) na 12 miesięcy w prezencie. Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny Canal+, kanał Canal+ 4K Ultra HD, HBO, HBO GO, Eleven Sports, kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.

Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).

Oferta Canal+ Netflix dla nowych klientów
Oferta Canal+ Netflix dla nowych klientów
W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z Canal+ i Netflix oraz Extra+ z Canal+ i Netflix abonenci otrzymają od Canal+ dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy. W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów Canal++) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).
Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.


Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Netflix na dekoderze 4K UltraBOX+
Od 4 grudnia usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBOX+ w procesie automatycznej aktualizacji. Netflix na dekoderze 4K dostarczy abonentom dokładnie takich samych doświadczeń, jak przy korzystaniu z serwisu na innych platformach. Sterowanie z poziomu pilota pozwoli dodatkowo na płynne i wygodne przełączanie się między światem telewizji na żywo, a światem VOD. Jeśli dekoder obsługuje już aplikację Netflix, to będzie ona dostępna na kanale 222 lub w menu dekodera. Wsparcie dla kolejnych modeli dekoderów jest planowane w 2020 roku.

Abonenci Canal+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać istniejące już konto Netflix w ramach oferty łączonej, zachowując wszystkie ustawienia i pełną historię konta Netflix. Płatność za pakiet Canal+ z Netflix będzie rozliczana w ramach jednego rachunku od Canal+, więc nie jest wymagane podawanie dodatkowych metod płatności.

Netflix w ramach pakietu z Canal+ oferuje również dokładnie te same doświadczenia i funkcjonalności, co "samodzielne" oferty Netflix. Abonenci Canal+ będą mogli korzystać z Netflixa na wielu urządzeniach, tworzyć profile, pobierać treści offline na urządzenia mobilne i oglądać treści nawet na 4 ekranach (w tym dekoderze 4K UltraBOX+), bez reklam.

Komentarze (1 - 10 z 20)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Netflix to ten serwis, gdzie 3/4 filmów jest bez polskiej wersji językowej?
 34  
Canal+ brzytwy się chwyta oj aby tylko Netflix na tej współpracy nie stracił. Wiadomo jak się zakończyła działalność z telewizją N Canal + połknął i wypluł partnera.
 14  
Szukają jeleni i tyle w temacie.
 20  
Canal+ brzytwy się chwyta oj aby tylko Netflix na tej współpracy nie stracił. Wiadomo jak się zakończyła działalność z telewizją N Canal + połknął i wypluł partnera.
Nie porównuj netflixa z N ;) canal+ sam nie jest tyle wart co część wartości Netflixa ;) nie ta liga
 2  
Canal+ brzytwy się chwyta .
I tak bredzicie od lat o końcu C+ a tu kufa zonk co?
Jest, trzyma się nieźle i ma w upie napinaczy z neta tobie podobnych
 1  
Cena w promocji powinna być na cały rok. Inaczej nadal opłaca się kupić oba produkty osobno. A chyba nie o to w tym chodzi.
 12  
No szok u mnie pojawila sie oferta za 139 na 1 mies a potem 182 no chyba ich pogeło ze by dac takie ceny dla abonentów obecnych
 16  
Nadal nie nie kupić samej paczki Canal+ oraz Netflixa do tego. Tylko muszę brać jakieś pakiety Extra Comforty na kiju.
 6  
Jak tak dalej bedzie ze ten co jest w nc+ ma gorzej to wracam do polsatu
 9  
A czy ci co maja juz nc+ tez go dostana na jakis czas za darmo?? pewnie nie nowi dostali 12 mies a co z nami jak zawsze nic
 8