Łukasz Szewczyk04.12.2019 (12:35)brak komentarzy

Gwiazdy TVN Style, HGTV i Food Network zdradzą ciekawe patenty na święta

Wszędzie choinki, bombki i błyszczące światełka. Ludzie w pośpiechu biegają za prezentami, myśląc o tym co postawić na wigilijnym stole. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Prowadzący TVN Style, HGTV Home & Garden i Food Network podsuną widzom garść wyjątkowych i niezawodnych inspiracji na ten niezwykły czas.
Kinga Zawodnik w programie "Patanet na święta" / fot. TVN
Kinga Zawodnik w programie "Patanet na święta" / fot. TVN
Tadeusz Müller ("Z gruntu zdrowo", Food Network) zaszaleje w kuchni i przygotuje kilka przepysznych świątecznych smakołyków, które można nie tylko postawić na stole, ale także podarować swoim najbliższym.
Najsłynniejszy stolarz w Polsce - Dariusz Wardziak (HGTV) podpowie jak stworzyć oryginalne bożonarodzeniowe ozdoby. W "Patencie na święta" pojawi się również Kinga Zawodnik ("Dieta czy cud", TVN Style), która jak nikt potrafi wczuć się w świąteczny klimat i zaskoczyć wszystkich widzów.

W programie nie zabraknie także prawdziwie kobiecych inspiracji, które przygotowały prowadzące TVN Style - Anna Galińska ("Studio urody"), Anna Zejdler ("Na czasie") oraz Magdalena Socha - Włodarska i Agnieszka Winnicka ("Ach ten ślub"). Samodzielnie przygotowane kosmetyki czy stylowe, własnoręcznie przygotowane dodatki to zawsze dobry pomysł na prezent.

Emisja programu "Patent na święta" na antenie TVN Style: 14 grudnia o godz. 22:25, 16 grudnia o godz 23:25, 17 grudnia o godz. 18:55, 18 grudnia o godz. 21:40, 19 grudnia o godz 15:10 oraz 21 grudnia o godz. 16:05.