Łukasz Szewczyk05.12.2019 (13:06)4 komentarze

Filmowa gwiazdka ze Stopklatką TV

Zabawne komedie "Wielka heca Bowfingera" i "American Pie: Zjazd absolwentów", ponadczasowa baśń "Niekończąca się opowieść" czy poruszający film "Spacer po linie". Stopklatka TV jak co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowała dla swoich widzów specjalną ofertę filmową
"Spacer po linie" / © 2005 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved
"Spacer po linie" / © 2005 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.
W Wigilię Stopklatka TV zaprezentuje m.in. "Wielką hecę Bowfingera" przebojową komedię, wyreżyserowaną przez Franka Oza. Film ten to zabawna i bezpretensjonalna farsa, w której popularni amerykańscy aktorzy Steve Martin i Eddie Murphy spotykają się na jednym planie, tworząc znakomity duet komediowy. Historia skupia się na losach Bobby'ego Bowfingera, producenta filmowego, poszukującego gwiazdy do swojego niskobudżetowego filmu.
Pierwszego dnia świąt widzowie zobaczą kultowy film dla całej rodziny - "Niekończącą się opowieść". To jedna z najgłośniejszych baśni lat 80., która mimo upływu czasu nadal cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Opowiada o przygodach dwóch chłopców - nieśmiałego Bastiana, który przenosi się do krainy "Fantazji" oraz nieustraszonego Atreyu. Razem muszą stawić czoła siejącej zniszczenie "Pustce" oraz uratować królową. Wieczorną rozrywkę dla starszych widzów zapewni z kolei zwariowana, amerykańska komedia "American Pie: Zjazd absolwentów". Jim, Michelle, Kevin, Vicky, Oz, Heather, Finch oraz Stifler spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów i uświadamiają sobie, że mimo upływu czasu niewiele się zmienili. Wciąż są tymi samymi, szalonymi ludźmi z głowami pełnymi szalonych pomysłów.

W drugi dzień świąt Stopklatka TV zaprezentuje "Spacer po linie" - obsypaną nagrodami biografię Johnny'ego Casha, który dzięki charyzmie i talentowi podbił serca milionów fanów na całym świecie. W główne role wciela się doskonały duet: zdobywca Złotego Globu Joaquin Phoenix oraz Reese Witherspoon, która za stworzoną przez siebie doskonałą kreację otrzymała statuetki Oscara oraz Złotego Globu.

To jednak nie koniec atrakcji - w Stopklatce TV filmowe święta będą trwały dłużej. 27 grudnia, stacja zaprasza m.in. na megahit - "Nigdy nie jest za późno". Meryl Streep wciela się w nim w rolę piosenkarki, która w młodości porzuciła dom, męża i dzieci, aby wieść życie rockmanki. Po latach kobieta powraca i stara się odzyskać miłość bliskich. Tego samego dnia, widzowie będą mieli okazję zobaczyć satyryczną komedię "Dudley Doskonały" o nieszczęśliwie zakochanym funkcjonariuszu Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej.

W świątecznej ofercie Stopklatki TV znajdą się również: film familijny "Święty Mikołaj", komedia romantyczna "Szczęśliwy dzień" z George'em Cloneyem i Michelle Pfeiffer, zabawna produkcja "Stój, bo mamuśka strzela", komedia "Partner" z Whoopie Goldberg, hit "Nieustraszeni bracia Grimm", ekranizacja słynnej powieści Victora Hugo "Nędznicy" oraz polski film "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana.

Komentarze (1 - 4 z 4)

sam chlam z innych kanalow zadnych premier.
 4  
Spacer po linie, uwielbiam <3
 3  
Pytanie brzmi po co oglądać 150 jak można wybrać jeden.
 0  
Ale wysiłku włożyli po 10 dolarów kupili licencje i będą trzepać hajs
( reklamy) już lecę i oglądam .
 0