Łukasz Szewczyk06.12.2019 (13:37)1 komentarz

Monza Rally Show na żywo w Motowizji

W niedzielę (8 grudnia 2019 roku) na widzów Motowizji czeka rajdowe święto - transmisja z Masters Show w ramach Monza Rally Show.
Monza Rally Show
Rajd na włoskim torze wyścigowym w Parku Królewskim w Monzy odbywa się od 1978 roku. Na przestrzeni lat startowały w nim nie tylko legendarni kierowcy rajdowi jak Colin McRae, Markuns Gronholm czy Sebastien Loeb, ale także włoskie gwiazdy wyścigów pokroju Alessandro Zanardiego, Ivana Capelliego czy Michele Alboreto. Najwięcej zwycięstw w Monza Rally Show ma jednak najbardziej utytułowany zawodnik w historii wyścigów motocyklowych - Valentino Rossi. Zwycięstwo w tych zawodach odniósł także Robert Kubica podczas swojego jedynego startu w 2014 roku.
W tym roku o wygraną powalczą między innymi kierowcy fabryczni Hyundaia - Dani Sordo, Craig Breen oraz Andreas Mikkelsen. Na ich drodze będzie stała plejada włoskich załóg. Swoich sił z zawodnikami rajdowych mistrzostw świata sprawdzą chociażby Marco Bonanomi i Davide Valsecchi. W stawce zobaczymy także Niclasa Gronholma, który w mijającym sezonie startował w mistrzostwach świata w rallycrossie.

Zwieńczeniem całej imprezy jest Masters Show. Na specjalnie wytyczonej trasie na prostej startowej Autodromo Nazionale di Monza załogi będą rywalizować parami by wyłonić zwycięzcę tegorocznej edycji.

Transmisja z Monza Rally Show w niedzielę (8 grudnia 2019 roku) od godz. 13:15 na antenie Motowizji.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A MOTOWIZJi NADAL BRAK W EAST&WEST :(
 0