Łukasz Szewczyk06.12.2019 (13:58)1 komentarz

Scottish Open z udziałem Polaków na żywo w Eurosporcie

Home Nations Series jest już na półmetku. Od poniedziałku do niedzieli tylko na antenach Eurosportu i w Eurosport Playerze dostępne będą transmisje z trzeciego turnieju cyklu, czyli Scottish Open. W Glasgow zaprezentuje się dwóch Polaków - Kacper Filipiak i Adam Stefanów
Scottish Open w Eurosporcie / fot. Eurosport / Getty Images
Scottish Open w Eurosporcie / fot. Eurosport / Getty Images
W dwóch dotychczasowych turniejach Home Nations Series, czyli English Open i Northern Ireland Open triumfowali Mark Selby i Judd Trump. Oznacza to, że także w tym roku żaden zawodnik nie sięgnie po specjalną premię w wysokości miliona funtów, przygotowaną dla zwycięzcy wszystkich czterech turniejów cyklu. Nie oznacza to jednak, że skończyły się emocje! Już w poniedziałek rozpocznie się Scottish Open, w którym do wygrania są nie tylko duże pieniądze, ale także trofeum nazwane na cześć jednego z najwybitniejszych snookerzystów w historii, czyli Hendry Trophy.
W drabince turnieju znalazło się dwóch Polaków - Kacper Filipiak i Adam Stefanów. W pierwszej rundzie rywalem Filipiaka będzie Cypryjczyk Michael Georgiou. Stefanów zmierzy się z kolei z Anglikiem Davidem Gracem. Tytułu bronił będzie Mark Allen, który przed rokiem pokonał Shauna Murphy'ego. W Glasgow zaprezentuje się czołówka światowego snookera w tym Ronnie O`Sullivan, Judd Trump, Neil Robertson, John Higgins i Mark Selby.

Transmisje od poniedziałku do niedzieli (9-15 grudnia 2019 roku) codziennie na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Playerze.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Świetnie, uwielbiam wysokiej jakości content dla intelektualistów
 1