Łukasz Szewczyk09.12.2019 (13:35)6 komentarzy

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim: Sławomir, Szpak, DJ Bobo, Ich Troje i disco-polo

Telewizja Polsat oficjalnie zapowiada kolejną Sylwestrową Moc Przebojów na Stadionie Śląskim. Stacja szykuje zabawę w rytmie największych dyskotekowych przebojów tego roku. Kto na scenie?
Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim: Sławomir, Szpak, DJ Bobo, Ich Troje i disco-polo
W ostatni dzień 2019 roku, na jednym z największych stadionów w Polsce ponownie zapanuje magiczna atmosfera. Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele młodego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka "Ona by tak chciała" Ferrari zgromadziła w cztery miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na Youtube. Z kolei hit lata 2019 "Mama ostrzegała" już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i zanotował dotąd prawie 84 miliony wyświetleń.
Obok niekwestionowanego króla europejskich parkietów DJ-a Bobo i jego "Chihuahuy", uczestnicy Sylwestra z Polsatem usłyszą obecnie najbardziej znanego na świecie czeskiego muzyka Mikolasa Josefa i utwór "Acapella". Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. "Be My Lover" wykona La Bouche a Captain Jack - "Captain Jack".

Pojawi się także sławny Sławomir. Stadionie Śląskim wokalista zaśpiewa kultową już "Miłość w Zakopanem", której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na Youtube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi "Color Of Your Life", ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna odchodzący rok "Ostatnią nocką". Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: "Za krokiem krok", "Łowcy gwiazd" i "My Słowianie". Będzie się działo za sprawą Piersi i ich tanecznej "Bałkanicy" a Ich Troje przypomni "A Wszystko To... (Bo Ciebie Kocham)". Na sylwestrowej scenie pojawią się takżę Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem - Bułecką. Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis oraz Miły Pan.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów umiejętności taneczne zaprezentują dwie zwycięskie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Kandydaci muszą nagrać filmik ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari "Ona by tak chciała" i przesłać go do 20 grudnia na adres [email protected]. Jury wybierze najlepsze filmiki a widzowie i internauci w głosowaniu na Facebooku zadecydują o tym, kto zatańczy na scenie.


Sylwestrowa Moc Przebojów 31 grudnia 2019 roku od godziny 20.00 na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Sylwester 2053. Michał Szpak śpiewa "Color of your life" i dwa covery.
 6  
coś strasznego - jedno gorsze od drugiego
 10  
A ja lubie Sławomira i disco polo :D
Szkoda że nie będzie Zenka Martyniuka,ale może będzie na Jedynce w Zakopanem to se popatrze:D
 4  
Znowu to samo
 12  
zasadnicze pytani gdzie bedzie roni ferrari i jego "ona by tak chciała"
 21  
Upadek tv Polsat. Kto wybierał te gwiazdy? Sylwestra spędzę jak co roku z Eremefefem
 2