Łukasz Szewczyk12.12.2019 (10:49)2 komentarze

Odnaleźć się w nowej roli, czyli serialowy styczeń w AXN

Prezydent nowicjusz, który nadal uczy się swojej roli oraz próbuje rozwikłać zagadkę zamachu na Kapitol. Policyjny rekrut, który już udowodnił, że świetnie się sprawdza w najtrudniejszych sytuacjach. Były więzień wplątany w wojnę bogów w Ameryce i agentka FBI, która próbuje odbudować swoje życie po 6 latach niewoli - taki będzie serialowy styczeń na antenach AXN.
Odnaleźć się w nowej roli, czyli serialowy styczeń w AXN
Serial "Designated Survivor" to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. Tymczasem agentka FBI, Hanna Wells (Maggie Q), odkrywa, że atak na Kapitol mógł stanowić jedynie początek misternego planu objęcia władzy i zmiany ustroju Stanów Zjednoczonych. W 2. sezonie serialu Prezydent Kirkman dalej będzie próbował odnaleźć sprawców zamachu, który odmienił jego życie oraz stawić czoła międzynarodowym kryzysom dyplomatycznym na najwyższym szczeblu.
Premiera serialu "Designated Survivor" już w poniedziałek 6 stycznia o 21:05 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05.

"Rekrut" to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana, który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie - chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę - życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W 2. sezonie serialu John będzie musiał podnieść się po zamachu na Los Angeles oraz sprawdzić się we współpracy z nowym partnerem.
Premiera serialu "Rekrut" w środę 22 stycznia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

"Amerykańscy bogowie" to serial na podstawie powieści Neila Gaimana o tym samym tytule. Głównym bohaterem produkcji jest Cień - mężczyzna skazany na sześć lat więzienia za obrabowanie kasyna. Na kilka dni przed wyjściem na wolność dowiaduje się, że jego ukochana żona zginęła w wypadku samochodowym. W samolocie, którym leci na pogrzeb Laury, Cień poznaje tajemniczego pana Wednesdaya. Losy obu mężczyzn splatają się: Cień odkrywa, że Wednesday jest inkarnacją Odyna (boga panteonu nordyckiego), a ludzką postać przybrały także bóstwa innych kultur i religii. Bohater zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy starymi a nowymi bogami.
Premiera 2. sezonu serialu "Amerykańscy bogowie" w piątek 3 stycznia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w piątki o 22:00 w AXN Black.

"Absentia" to historia agentki FBI, Emily Byrne (w tej roli znana z serialu Castle Stana Katic), która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw. W 2. sezonie serialu Emily, po odnalezieniu i zabiciu swojego oprawcy, stara się wrócić do równowagi po sześciu latach fizycznych i psychicznych tortur. Odbudowuje relacje z synem, jednak nie może zapomnieć o mrocznej stronie swojej przeszłości. Namawia bostońskiego policjanta, Tommy'ego Gibbsa, do rozpoczęcia tajnego dochodzenia w sprawie jej tajemniczej przeszłości. Kiedy śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne ryzykuje wszystko, aby odkryć prawdę i chronić swoją rodzinę.
Premiera 2. sezonu serialu "Absentia" w piątek 31 stycznia o godz. 22.00. Kolejne odcinki w piątki o 22.00 w AXN Black.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Wszystko juz mieliście wiec czym się chwalić .Was też dopadła mania powtórek.
 4  
Mają 3 kanały pod marką AXN, na każdym puszczają to samo w kółko do znudzenia.
 3