Łukasz Szewczyk12.12.2019 (10:55)brak komentarzy

Drugi sezon serialu Netflixa "Narcos" od grudnia w Stopklatce TV

Pościgi, szantaże, strzelaniny, budzące grozę wydarzenia, które wstrząsnęły Kolumbią. Pod koniec grudnia 2019 roku Stopklatka TV wyemituje drugi sezon sezonu "Narcos". Widzowie zajrzą za kulisy krwawego i bezwzględnego pojedynku Pabla Escobara z jego przeciwnikami.
Drugi sezon serialu Netflixa "Narcos" od grudnia w Stopklatce TV
Druga odsłona serialu "Narcos" to kontynuacja losów Pabla Escobara. Najsłynniejszy handlarz kokainy wydostaje się z więzienia, traci wpływy, pieniądze i militarną przewagę. Narkotykowy baron nie zamierza się jednak poddać. Ucieka i walczy z ukrycia o swoje imperium. Jest na celowniku wszystkich - agentów DEA, Jednostki Poszukiwawczej, prezydenta Gavirii i członków karteli. Największym zagrożeniem okazują się jednak bezwzględni bracia Castaño znani jako Los Pepes. Escobar staje się jeszcze bardziej niebezpieczny. Jest zdeterminowany, by zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo. Nie cofnie się przed niczym, aby odbudować swoje narkotykowe królestwo i udowodnić, że jest najpotężniejszym bossem narkotykowego świata w historii.
Siłą napędową drugiego sezonu, poza wartką akcją i wybitnymi kreacjami aktorów pierwszoplanowych, są ciekawi bohaterowie drugoplanowi. Widzowie poznają historię Limona (Leynard Gomez), prostego taksówkarza, który staje się osobistym kierowcą i ochroniarzem Pabla. Wciągnięty we współpracę z narkotykowym królem, musi wybierać między lojalnością wobec szefa a miłością do dziewczyny z sąsiedztwa. Zaintrygować mogą również losy młodego policjanta, syna dowódcy oddziału specjalnego, który swoje słabe strony potrafi przekuć
w życiowy sukces.

Emisja odcinków drugiego sezonu serialu "Narcos" w soboty o godz. 22.10 (od 28 grudnia) na antenie Stopklatka TV. Emisja po dwa odcinki. Powtórki w czwartki po godz. 22.00. Obecnie stacje emituje pierwszy sezon serialu.

"Narcos" to serial telewizyjny wyprodukowany przez Gaumont Television dla platformy Netflix. Twórcami "Narcosa" są Eric Newman, Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro. Serial zdobył dwie nominacje do Złotych Globów, trzy nominacje do nagrody Emmy oraz rzesze fanów na całym świecie. Stacja pokaże trzy sezony, których akcja rozgrywa się w Kolumbii wokół karteli z Medellin i Cali a także czwarty sezon - "Narcos: Meksyk" o kartelu z Guadalajary.