Łukasz Szewczyk12.12.2019 (15:50)6 komentarzy

Deląg, Różal, Markowska, Wolszczak, bracia Collins w "Ameryka Express". Nowa prowadząca, premiera wiosną w TVN

Wiosną 2020 roku na antenie TVN druga edycja reality-show "Ameryka Express". Tym razem znani uczestnicy w Gwatemali i Kolumbii zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami, a także z własnymi słabościami
Uczestnicy drugiej edycji "Ameryka Express" w TVN / fot. TVN
Uczestnicy drugiej edycji "Ameryka Express" w TVN / fot. TVN
W programie weźmie udział osiem par. Łączą ich niezwykłe więzi rodzinne, przyjacielskie, zawodowe czy romantyczne. W najnowszym sezonie "Ameryka Express" do wyścigu staną: żona Hollywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie, bracia Grzegorz i Rafał Collins, Paweł Deląg z kompanem Dariuszem Lipką, Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem, Patrycja Markowska z bratnią duszą Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą i koledzy Marcin "Różal" Różalski z Bartoszem Fabińskim.
- Nigdy wcześniej w programie nie mieliśmy tak różnorodnej grupy pod względem wieku, zawodu, osobowości. Taka ekipa nie miałaby szansy się spotkać prywatnie. Kiedy zobaczyłam ich na lotniku pomyślałam jedno - jak oni sobie poradzą z wyzwaniami, czy wiedzą na co się piszą, jak się dogadają? Wiedziałam już, że na pewno nie będziemy się z nimi nudzić. No i nie pomyliłam się - mówi Marta Więch, producentka Ameryka Express

Program poprowadzi znana i lubiana Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy", która jak nikt rozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach, chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu.

Ten sezon odkryje przed uczestnikami położoną w Ameryce Środkowej Gwatemalę i leżącą w Ameryce Południowej Kolumbię. Warunki będą ekstremalne. Pogoda będzie zmieniać się z dnia na dzień nawet o 30 stopni, a deszcz tropikalny zmoczy do suchej nitki. Wyścig będzie toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczą najśmielsze oczekiwania - uczestnicy będą musieli sprawdzić swoją wytrwałość pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu, czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka.

Premiera programu wiosną 2020 roku na antenie TVN.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Po co to? Komu to potrzebne.
 12  
Program prowadzić będzie Daria Ładocha ? To ta wytatuowana co miesza w garnkach w "Dzień Dobry TVN". Grała też w w reklamach LIDL-a.
bartolini bartłomiej 12.12.2019 (17:13:14)
 2  
Witam wszystkich gorąco
 4  
Eremef efem gro same hity i zdobywo szczyty. U nas na wsi wszyscy go słuchomy
 5  
Znany spamer - johny`B znowu pisze sam ze sobą i do siebie. Przecież tego nie da się czytać. Gdzie jest moderator forum, albo jakiś admin?
 0  
Czyli nie bedzie agenta gwiazdy.
 5