Łukasz Szewczyk13.12.2019 (13:54)5 komentarzy

Gwiazdy, szampan i Ty. Koncertowy Sylwester z Polo TV

Hity muzyki tanecznej, największe gwiazdy disco i ponad pięć godzin szampańskiej imprezy - takie atrakcje szykuje dla swoich widzów na Sylwestra Polo TV.
Sylwester z Polo TV
W ostatni dzień 2019 roku, punktualnie o godz. 17:15 na antenie Polo TV wystartuje specjalne wydanie programu "Disco Studio", które nakręci widzów przed gorączką nadchodzącej nocy. W programie pojawią się m.in. Etna, Marcin Miller (Boys) oraz Robert Klatt (Classic).
O godz. 19:30 rozpocznie się wielki koncert pod nazwą "Gwiazdy, szampan i Ty. Sylwester z Polo TV!". Na scenie wystąpią najpopularniejsi artyści disco: Akcent, Boys, Classic, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi, After Party, Milano, Power Play, Defis, MIG, CamaSutra, Łobuzy, Mejk, Kordian i wielu innych.

W sylwestrową noc stacja będzie również świętować 20-lecie pracy artystycznej zespołu Weekend, który wykona swoje największe przeboje. Nie zabraknie muzycznych odkryć kończącego się roku, czyli grupy Daj To Głośniej i ich hitu "Mama ostrzegała" oraz przeboju "Ona by tak chciała" w wykonaniu Ronniego Ferrari!

Polo TV przygotowało również konkurs, w którym do wygrania będzie 10 tys. złotych, a widzowie będą mogli pozdrawiać się na żywo za pośrednictwem SMS-ów.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Koncert? Ale chyba nie na żywo?
 2  
Eremef efem gro same hity i zdobywał szczyty. Sylwester tylko z Eremef efem
 4  
Odebrać koncesje Polo tv
 0  
POLO TV nie nadaje w Sylwestra koncertów sylwestrowych na żywo.
 3  
Koncert sylwestrowy został nagrany w listopadzie jak co roku
 4