Łukasz Szewczyk16.12.2019 (17:25)8 komentarzy

Telewizja WP w Cyfrowym Polsacie. Filmowe święta

Telewizja WP podpisała umowę z Cyfrowym Polsatem.
WP TV
Telewizja WP dołączyła właśnie do platformy Cyfrowy Polsat. Stacja jest na pozycji nr 104, niezależnie od posiadanego dekodera.
- Dołączenie Telewizji WP do Cyfrowego Polsatu to dla nas kolejny, ważny krok w budowaniu zasięgu. Ostatnie wyniki oglądalności pokazują, że oferta stacji jest coraz lepiej dopasowana do potrzeb widzów. Intensywnie pracujemy nad ramówką na 2020 rok, przygotowujemy kolejne ciekawe propozycje i nowości - mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

W ramówce Telewizji WP znaleźć można światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji. Stacja pokazuje autorskie programy publicystyczne, w tym "Tłit" i "Money. To się liczy", programy rozrywkowe oraz dokumenty i cykle o remontowaniu i urządzaniu wnętrz. Od kwietnia 2019 Telewizja WP emituje najsłynniejsze show motoryzacyjne na świecie, czyli "Top Gear", a od października także "Kuchenne rewolucje Gordona Ramsay'a".

Z okazji zbliżających się świąt Telewizja WP zaplanowała filmowe premiery dla całej rodziny. To między innymi "Córka Świętego Mikołaja", "Chłopak pod choinkę" oraz "Świąteczna randka".

Telewizja WP dostępna jest naziemnie na ósmym multipleksie (MUX8), na platformach Canal+ (kanał: 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104), w najlepszych sieciach kablowych, w tym m.in.: UPC (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) oraz w usłudze WP Pilot.

Komentarze (1 - 8 z 8)

To teraz jeszcze Eleven 4 Plus 2 Gametoon brak w CP
 4  
a PULS2 w CP kiedy ?!?!?!?!?! Solorz ogarnij swą zawiść.
 13  
Trzeba czymś było zapchać dziurę po CBS Action który mają wyłączyć
 7  
tez mi sensacja....taka stacja dostepna za free naziemnie powinna być już dawno dodana bez żadnej łaski ....
 6  
4K w canal+ jest przereklamowane taki gniot sprEdaja ze lepiej za ta kase do cp wrucic i chyba wruce jak mi sie z canal+ umowa zkonczy jak dla mnie canal+ to platforma jest przereklamowana i za droga
 8  
A ja tam właśnie podziękowałem NC+ po 12 latach bytności o za 95 mam elegancki pakiet filmów-sportowy, właśnie w CP.
Krzysztof Jędrzejewski 17.12.2019 (10:23:36)
 1  
G34pol do kona roku mozesz bezkarnie wypowiedzieć umowę, że względu na zmianę regulaminu
Krzysztof Jędrzejewski 17.12.2019 (10:24:31)
 3  
WP jest mało interesującą stacją. Czekam na Puls 2. W ogóle to przydałaby się reorganizacja wszystkich kanałów, tak by te główne trafiły do top 20 oraz wyrzucić powielanie kanałów grupy Polsat, zwłaszcza Cafe i Play z top 10.
 2