Łukasz Szewczyk19.12.2019 (12:43)2 komentarze

Golf Channel Polska wzbogaci sportową ofertę Platformy Canal+

W poniedziałek (23 grudnia 2019 roku) telewizyjna Golf Channel Polska pojawi się w ofercie platformy satelitarnej Canal+.
Golf Channel Polska wzbogaci sportową ofertę Platformy Canal+
Golf Channel Polska w ofercie Platformy Canal+ będzie dostępny na pozycji numer 125. Kanał znajdzie się w ofercie pakietu Extra+ i wyższych.
- Szeroka dostępność Golf Channel Polska na wszystkich wiodących platformach cyfrowych kraju - satelitarnych i kablowych - stała się właśnie faktem. Jest to kolejny przełom w popularyzacji tego wspaniałego sportu i doskonale wpisuje się w lawinowo rosnący trend zdrowego stylu życia w Polsce. Trudno jest wyobrazić sobie lepszy kontekst dla niniejszej informacji - Tiger Woods potwierdził swój wielki powrót zwycięstwami w Japonii i w Australii, a Adrian Meronk jako pierwszy Polak w historii wystartował w rozgrywkach prestiżowego European Tour. Abonentów platformy CANAL+ czekają wielkie golfowe emocje - mówi Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący Rady Nadzorczej Golf Channel Polska.

Golf Channel Polska. to 24-godzinny kanał telewizyjny, oferujący transmisje na żywo z największych turniejów golfowych świata, popularne programy rozrywkowe oraz wszechstronne informacje na temat tej olimpijskiej dyscypliny sportu.

- Powrót Tigera Woodsa i awans Adriana Meronka do European Tour to dwie wielkie historie, które zelektryzowały w Polsce nie tylko fanów golfa. Jesteśmy przekonani, że zainteresowanie Polaków tą wspaniałą dyscypliną sportu będzie teraz rosnąć jeszcze szybciej, zarówno dzięki sukcesom naszego rodaka, jak i dzięki istotnemu zwiększeniu dostępności Golf Channel Polska - mówi Katarzyna Terej, współzałożycielka i prezes zarządu Golf Channel Polska.

To kolejna istotna umowa sfinalizowana przez Golf Channel Polska w ostatnim czasie - w listopadzie br. stacja poinformowała o podpisaniu wieloletniej umowy z PGA TOUR i Discovery na prawa do transmisji obydwu najważniejszych cyklów turniejów golfowych: PGA TOUR i European Tour, oraz zawodów World Golf Championships, Presidents Cup i Ryder Cup. Już w styczniu kibice golfa będą mieli możliwość podziwiania tak prestiżowych turniejów, jak Sentry Tournament of Champions na Hawajach, Abu Dhabi HSBC Golf Championship, The American Express w Kalifornii, Omega Dubai Desert Classic, czy słynny "najgłośniejszy turniej golfowy świata": Waste Management Phoenix Open w Arizonie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

O KOLEJNA NOWOŚĆ W CANAL+ KONIEC TEGO ROKU JEST DYNAMICZNY JUZ DAWNO TAK BYLO W NC+ ZE BY TYLE BYLO NOWYCH RZECZY SUPER
 1  
NIE MA w EAST&WEST
 0