Łukasz Szewczyk19.12.2019 (15:38)2 komentarze

Muzyczno-filmowe Boże Narodzenie z RMF FM i telewizyjny sitcom o radiu

W czasie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia słuchacze RMF FM poznają 30 utworów, które stworzyły stację, pobawią z Robbie Williamsem na wielkiej świątecznej imprezie i dowiedzą, dlaczego RMF można będzie już wkrótce obejrzeć w telewizji.
Studio RMF FM
Wigilia w RMF FM to między innymi program "RMF FM i Przyjaciele", w którym Daniel Dyk przedstawi legendarnych słuchaczy, których historia przeplata się z historią RMF FM. Po czterogodzinnym koncercie Najpiękniejszych kolęd (godz. 16-20) Krzysztof Urbaniak i świąteczni reporterzy wyruszą w Polskę na poszukiwania świątecznej magii i wigilijnych cudów zaobserwowanych przez słuchaczy.
Pierwszy dzień świąt w RMF FM to pełna muzyki impreza (godz. 10-15), podczas której Mateusz Opyrchał i Natalia Kawałek wyciągną świąteczne sekrety z Robbiego Williamsa i podarują słuchaczom bilety na koncerty. Po godzi. 20.00 w studiu RMF FM zostanie tylko Mariusz Kałamaga, który w sequelu świątecznego przeboju udowodni, że radzi sobie nawet lepiej niż Kevin.

Drugi dzień świat w RMF FM to głównie kulisy "Radio! Kamera! Akcja!!", pierwszego, telewizyjnego sitcomu o radiu RMF FM. Z udziałem dziennikarzy stacji w roli gwiazd i gwiazd w roli pracowników stacji. Telewizyjna premiera tuż przed 30 urodzinami radia - 13 stycznia 2019 roku na antenie TVP1.

A zmęczonych i zestresowanych powrotem do pracy słuchaczy doprowadzą do stanu używalności Jacek Tomkowicz w "Ostatniej połowie Świąt" ( godz. 15-20) a od 20 Marcin Jędrych i "30 piosenek, które stworzyły historię RMF FM".

Komentarze (1 - 2 z 2)

Eremef efem gro same hity i zdobywo szczyty. Eremef efem najlepsza muzyka na se
 1  
Super radio, słucham od samego początku czyli od legendarnej częstotliwości 70,06 MHz. Kuzyn to nawet specjalną antenę w Radomiu zmontował aby móc słuchać RMF-u z Krakowa na tej częstotliwości :-)
 1