Łukasz Szewczyk30.12.2019 (16:54)7 komentarzy

Siostry Szydłowskie wygrały "The Voice Senior". Zaśpiewają na Sylwestrze z TVP2 (wideo)

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji muzycznego show dla seniorów. Decyzją widzów "The Voice Senior" wygrały siostry Szydłowskie czyli Elżbieta, Krystyna i Jolanta.
wygrały "The Voice Senior" w TVP2
Poznaliśmy zwyciężczynie pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior". Widzowie w głosowaniu SMS zdecydowali, że tytuł Najlepszego Głosu w Polsce wśród seniorów, 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych należą się utalentowanym siostrom Szydłowskim z drużyny Urszuli Dudziak.

- Trwam w zachwycie cały czas. Muzykalność, wdzięk i gracja - mówiła w finale Alicja Majewska. - Brzmicie jakby was było siedem - podsumował fenomenalne występy sióstr Marek Piekarczyk. - Jesteście absolutnie cudowne. Czy mógłbym kiedyś z wami zaśpiewać? - zachwycał się Andrzej Piaseczny. - Łamiecie stereotyp. Dzięki wam, wiele innych kobiet zrozumie, że mogą wyjść i być pięknymi kobietami bez wieku, ze światłem w sobie. Wy się dopiero rozkręcacie moje siostry kochane - oceniła Urszula Dudziak.


Słowa trenerki "The Voice Senior" okazały się prorocze. Tuż po ogłoszeniu zwycięstwa, obecny w studiu prezes TVP zaprosił Elżbietę, Krystynę i Jolantę do wystąpienia na tegorocznej scenie sylwestrowej w Zakopanem.

Przypomnijmy, że w pierwszym etapie finałowego odcinka "The Voice Senior" na scenie zaśpiewali: Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z teamu Alicji Majewskiej, Władysław Jarecki i Kazimierz Kiljan z ekipy Marka Piekarczyka oraz siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski, którzy trafili do drużyny Urszuli Dudziak. Do drugiego etapu - ścisłego finału, decyzją trenerów, przeszli Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki oraz siostry Szydłowskie.

Elżbieta, Krystyna i Jolanta w finałowym odcinku wykonały trzy utwory: "Sing, Sing, Sing (With a Swing)" The Andrews Sisters, "Kwiat Jednej Nocy" zespołu Alibabki i utwór "The Shoop Shoop Song (It's In His Kiss)" Betty Everett, czym ujęty widzów i wygrały program.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Wyniki Nielsena poznamy w czwartek, ale też pewnie będzie kilka mln. Ciekawa inicjatywa z hiszpańskojęzycznym repertuarem, w tym z Natalią Oreiro, gdy przemysł muzyczny jest już przesycony anglojęzycznymi piosenkami.
 7  
Siostry Szydłowskie wygrały, bo im się to zapewne po prostu należało :)

Tania rozrywka dla wieśniaków
 9  
Są już wstępne wyniki Nielsena: TVP2 - 5 mln, Polsat - 2,2 mln, TVN - 1,4 mln.
 7  
Są już wstępne wyniki Nielsena: TVP2 - 5 mln, Polsat - 2,2 mln, TVN - 1,4 mln.
Czyli inteligencja się bawi na imprezach, a wieśniacy przed TV
 15  
@buuuhahahaha
"Uprowadzenie z seraju" Mozarta po premierze było uważane za przesadzone i kiczowate, pierwsze operetki wywodzące się z farsowych przedstawień jarmarcznych były uważane za rozrywkę dla plebsu, to samo dotyczyło wodewili. "Zemsta nietoperza" Straussa miała fatalne wręcz lodowate przyjęcie wśród publiczności wiedeńskiej. Prawdziwy koneser sztuki chodził do opery, słuchaczem operetek z lekka pogardzał, jak pan słuchaczami disco polo. Jakie czasy, takie disco polo. Zachwycacie się koncertem z Wiednia? Wyobraźcie sobie, że w tamtych czasach to było ich disco polo, czyli muzyka lekka, łatwa i przyjemna. Nie ma przymusu słuchania disco polo, ja nie słucham, ale absolutnie rozumiem tych, którzy się dobrze przy tym bawią.
 3  
Proszę Cię gościu nie rób z siebie pajaca.
Disco polo gości w naszym kraju już dziesiątki lat i nikt do tej pory nie uznał tego gatunku muzyki za coś o wysokiej kulturze.
Nie ma się czemu zresztą dziwić, muzyka ma 4 takty grane na instrumentach elektronicznych, słowa proste jak drut, bez wyrazu.

Początki każdej dziedziny sztuki mogą wydawać się dziwne, ale nie dziesiątki lat po ich powstaniu ;)

Chcesz mi powiedzieć że disco polo zasługuje na rangę niczym najwybitniejsze dzieła muzyczne na świecie?

Otrzeźwiej z tego 500+ !!!
 5  
@Janusz. ze wsi
O czym ty kurła piszesz,czytaj ze zrozumieniem MatOle.
Otrzeźwiej lepiej z oglądania tvn24!!!
 6