Łukasz Szewczyk07.01.2020 (15:09)9 komentarzy

Z Orange do Platformy Canal+. Małgorzata Seck wiceprezesem do spraw programowych

20 stycznia 2020 roku Małgorzata Seck dołączy do Canal+ w Polsce i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych. Zastąpi na tym stanowisku Edytę Sadowską, która łączyła równolegle pozycję prezesa zarządu i wiceprezesa ds. programowych Canal+.
Małgorzata Seck będzie odpowiadać w CANAL+ m.in. za strategię programową, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, współpracę z kanałami zewnętrznymi oraz strategiczne partnerstwa biznesowe.
- Budowa atrakcyjnej dla widza oferty programowej to strategiczny cel Canal+ w Polsce, dlatego pozycja wiceprezesa ds. programowych jest jednym z kluczowych stanowisk w naszej organizacji. Jestem przekonana, że Małgorzata Seck razem z całym zespołem programowym Canal+ będą nadal budować najlepszą ofertę treści premium na polskim rynku - mówi Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna Canal+

Małgorzata Seck / Fot. Platforma CANAL+
Małgorzata Seck / Fot. Platforma CANAL+
Małgorzata Seck posiada ponad 20 lat doświadczenia z obszaru TV i VOD. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadała m.in. za tworzenie i zarządzanie kanałami TV, rozwijanie oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzór nad produkcjami telewizyjnymi i filmowymi. Przez ostatnie cztery lata była związana z Orange Polska, gdzie na stanowisku dyrektora telewizji i kontentu odpowiadała m.in. za tworzenie i realizację strategii obejmującej produkty oraz usługi TV i VOD. W latach 2013-2014 związana była z operatorem Netia, gdzie pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów video. Wcześniej, w latach 1998-2013, zajmowała stanowisko dyrektora kanałów MiniMini+, MiniMax/ZigZap, Hyper, Kuchnia+ i Domo+ w Canal+ Cyfrowy.

Małgorzata Seck ukończyła Filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Posiada również tytuł magistra Université de Lyon II, na kierunku Kino i Media oraz MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Myślicie, że ten ruch pozwoli polepszyć ramówkę paczki Canal+.
W ogóle to co mnie wkurza to filmy z dubbingiem puszczane w telewizji bez możliwości wyboru napisów. I tą drogą idzie Canal+ puszczając o 20 film z dubbingiem.
 1  
Zmiany w zarządzie a co do zmiany pakietów to cicho
 8  
Myślicie, że ten ruch pozwoli polepszyć ramówkę paczki Canal+.
Oby. Pracowała w Cyfrze+ za dobrych czasów.
Miejmy nadzieję, że za Platformę Cnal+ wezmą się wreszcie specjaliści, a nie spadochroniarze po telewizji "n". Niszcząc dobre lata Cyfry+
 6  
Jak na razie to wprowadzili na Platformę CANAL+ serwis Netlix i każą podpisywać na ten Netflix to długi abonament. Czyli śmiech na sali.
 3  
Jak na razie to wprowadzili na Platformę CANAL+ serwis Netlix i każą podpisywać na ten Netflix to długi abonament. Czyli śmiech na sali.
Nie ma obowiązku. Zawsze możesz kupić Netflix bez Canal+. Bez umowy. Proste, prawda? :D
 3  
z deszczu pod rynne.
 0  
No to Orange się teraz podniesie.
 1  
Nie wiem ile ta Pani ma lat, ale nie powinna się tak szeroko uśmiechać, bo wygląda staro..
 3  
Tak tu masz racje w pakietach zmian nie widac
 2