Łukasz Szewczyk09.01.2020 (15:01)4 komentarze

WP Pilot z nową aplikacją Android TV. W ofercie 90 kanałów TV na żywo

WP Pilot udostępnił nową aplikację dedykowaną telewizorom i innym urządzeniom działającym w systemie Android TV. Pozwala na oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem.
WP Pilot
W aplikacji wprowadzono widok główny, który prezentuje aktualnie trwające programy w formie graficznych miniatur. W odświeżonym odtwarzaczu pojawił się podgląd programu telewizyjnego dla danego kanału, dodano wyszukiwarkę programów i kanałów z funkcją obsługi głosowej oraz możliwość ustawienia listy ulubionych.
Usługa jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Telewizję oglądać można poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 90 kanałów telewizyjnych, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie. Kolejne pakiety to Starter Plus od 6,90 zł miesięcznie, Podstawowy od 22,90 zł oraz Rozszerzony od 34,90 zł.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jakość HD 576p 2020r ktoś się jeszcze na takie coś nabiera ?
 23  
Miałem znikomą przyjemność widzieć jak to jakościowo wygląda na TV... jakość SD przy tym to żyleta. Z czym oni do ludzi w czasach standardu HD i 4K za pasem?
 13  
na swoim TV Philips z Android Tv już od dawna mam to zainstalowane
 2  
" Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie "

..... ale te kanały darmowe to w większości badziew. Z tych 28 kanałów które są ogólnie dostępne w Polsce z naziemnej DVB-T .... to w WP.PILOT jest dostępnych tylko kilka.
 5