Łukasz Szewczyk13.01.2020 (15:17)5 komentarzy

30 lat RMF FM. Urodzinowa ramówka, wspomnienia, wszyscy prowadzący na antenie

W połowie stycznia 2020 roku radio RMF FM będzie świętowało 30 rocznicę powstania. Z tej okazji stacja przygotowała specjalną ramówkę i nie tylko.
30 lat RMF FM
15 stycznia 2020 roku z okazji swoich trzydziestych urodzin radio RMF FM przygotowało specjalną ramówkę. Przez cały dzień na antenie będzie można usłyszeć (prawie) wszystkich prowadzących, takich jak: Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Mariusz Kałamaga, Ola Filipek, Daniel Dyk, Natalia Kawałek, Jacek Tomkowicz, Mateusz Opyrchał. Darek Maciborek, Marcin Jędrych .
Na antenie pojawi się także wiele gwiazd składających życzenia RMF FM, a wyjątkową okazję do świętowania podkreśli specjalny dżingiel: "RMF FM najlepsza muzyka... od 30 lat".

Wieczór wypełnią aż dwie imprezy urodzinowe. Od 18:00 do 22:00 Darek Maciborek i Marcin Jędrych podzielą się wspomnieniami z historii radia (także tymi pikantnymi). Marcin Jędrych otworzy swoje archiwa z dżinglami, piosenkami i programami i telefonami od słuchaczy, które zapisały się w historii RMF FM. Od 22.00 do 02.00 Paweł Jawor i Krzysztof Urbaniak opowiedzą o radiowej kuchni, zabawnych wpadkach, a dziennikarze ujawnią swoje ukryte dotąd talenty.

Milion złotych do wygrania w "Szczęśliwej Loterii" RMF FM
Jedną ze specjalnych urodzinowych niespodzianek przygotowanych dla słuchaczy przez radio RMF FM jest szansa wygrania aż miliona złotych w urodzinowej edycji "Szczęśliwej Loterii" na antenie RMF FM.

Nagroda główna w loterii w wysokości miliona złotych będzie znajdowała się w jednym z loteryjnych sejfów przez trzy dni: w poniedziałek 13 stycznia, wtorek 14 stycznia oraz we środę 15 stycznia (dzień urodzin radia).

W tych dniach Słuchacze RMF FM będą mogli wygrać tę rekordową sumę. Codziennie przewidziane są także dodatkowe, cenne nagrody gwarantowane.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Tego dnia będzie się działo. Posłucham na pewno
 1  
A gdzie Brian Scott ??
 2  
A gdzie Robert Karpowicz, Michał Adamski, Marcin Łukasik, Ewelina Pacyna, czy Tomasz Brhel, Kamil Baleja??
 2  
I po co tyle hejtu? Ja słucham RMF-u od samego początku i jak dla mnie zawsze to było radio nr 1. Jak na komercyjne warunki to radio trzyma poziom. Chyba nie ma stacji radiowej bardziej obiektywnej niż RMF. Nie ważne kto rządzi w Polsce RMF zawsze jest po stronie słuchacza. Równo rozliczają wszystkich na prawo i lewo.
A co do osób już nie pracujących w stacji, no cóż szkoda ale wiele z nich zmieniło pracę. Człowiek czasami się wypala i potrzebuje zmiany. Doceńmy tych którzy w radiu są od samego poczatku i robią dalej świetny program :-)
 1  
Gdzie Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik. Brakuje połowę składu prowadzących audycje.
 3