Łukasz Szewczyk14.01.2020 (9:15)1 komentarz

Mecze Pucharu Anglii na żywo w Eleven Sports

We wtorek i w środę (14 i 15 stycznia 2020 roku) E pokaże na żywo powtórzone spotkania trzeciej rundy The Emirates FA Cup, czyli Pucharu Anglii - najstarszych na świecie rozgrywek z udziałem klubów piłkarskich.
The Emirates FA Cup w ELEVEN SPORTS
Tradycyjnie obowiązuje w nich zasada, że jeśli mecz zakończy się remisem, do wyłonienia triumfatora konieczne jest kolejne starcie. Ponownie trudne zadanie czeka prowadzony przez słynnego José Mourinho Tottenham Hotspur, który w pierwszym meczu nie zdołał pokonać Middlesbrough FC. Rywale Kogutów prezentują świetną formę - wygrali cztery z pięciu ostatnich ligowych potyczek i we wtorek w Londynie mogą sprawić niespodziankę.
Wyrównane starcie zapowiada się na Old Trafford, ponieważ ekipy Manchesteru United i Wolverhampton Wanderers dzielą w tabeli Premier League tylko trzy punkty. Czerwone Diabły w środę postarają się wykorzystać atut własnego boiska oraz rewelacyjną formę Marcusa Rashforda, który w sobotę strzelił dwa gole w meczu ligowym. Czy wprowadzi United do czwartej rundy Pucharu Anglii?

Jeśli w powtórzonym spotkaniu The Emirates FA Cup także padnie remis, to o awansie zdecyduje dogrywka i ewentualnie rzuty karne.

Plan transmisji:

Wtorek (14 stycznia):
• godz. 21.00: Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

Środa (15 stycznia):
• godz. 20.40: Manchester United - Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

Komentarze (1 - 1 z 1)

A kiedy ELEVEN Sports 4 w UPC.
Za co ja do kulvy mać płacę , za wybrakowany pakiet!
 2