Łukasz Szewczyk14.01.2020 (9:24)8 komentarzy

Polska edycja "Hotel Paradise" od lutego w TVN7. Prowadzącą Klaudia El Dursi

Wiosną 2020 roku na antenie TVN7 wystartuje pierwsza, polska edycją kultowego na całym świecie formatu "Hotel Paradise". Prowadzącą reality-show została Klaudia El Dursi - influencerka i uczestniczka ostatniej edycji "Top Model".
Klaudia El Dursi / Fot. TVN
Klaudia El Dursi / Fot. TVN
"Hotel Paradise" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali.
Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model i influencerka - Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i internautów.

Zasady z pozoru są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tyś. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie - co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Premiera programu "Hotel Paradise" już 24 lutego 2020 roku na antenie TVN7. Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców "Hotelu Paradise" od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja "director's cut", czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki. Oprócz tego, również w Playerze zostaną wyemitowane "Nagrania z raju", czyli dodatkowe materiały o charakterze streamu oraz "Host-Show", w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże backstage z planu.

Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska.

Komentarze (1 - 8 z 8)

W przypadku TVN to będzie bardziej egzotyczna wersja BB. Wersja mega ocenzurowana. Świadczy o tym godzina nadawania. Oryginalne wersje były np. szwedzka, węgierska i słowacka były kontrowersyjne i nadawane po 23.00.
Tak więc BB. Może jeszcze z kamilem... Odpuszczam sobie.
 6  
POLSAT kupił licencję "Love Island - Wyspa miłości", a TVN kupił licencję "Hotel Paradise". Wreszcie TVN zgapił coś od POLSATA. Choć jak to była z zagranicznymi licencjami ..... durnota goni durnotę.
 2  
Oryginalne wersje były np. szwedzka, węgierska i słowacka były kontrowersyjne i nadawane po 23.00.
Co może być kontrowersyjnego w programie dla Sebów, Karyn i Grażyn ? Jeszcze więcej żelów, olejków, tipsów, botoksu, silikonu, farb do włosów, macanek, seksu ?
 1  
TO BEDZIE LIPA WOLE BB
 7  
Prowadząca super laska.
 2  
Będzie klapa ;p
 6  
Tego typu programy już mało kogo interesują. Ziew i żyg.
 4  
Kultowego formatu... chyba DURNOWATEGO FORMATU!
 3