Łukasz Szewczyk15.01.2020 (19:07)2 komentarze

W marcu premiera nowego serialu Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" w Canal+

Canal+ ogłasza datę premiery polskiego serialu "Mały Zgon".
Telewizja Canal+ nie zwalnia tempa i zdradza datę premiery kolejnego polskiego serialu "Mały Zgon". Kryminalną czarną komedię w reżyserii Juliusza Machulskiego będzie można oglądać na antenie Canal+ od 8 marca 2020 roku. Serial dostępny będzie w jakości 4K.
"Mały zgon" / Fot. Canal+
"Mały zgon" / Fot. Canal+
Przypomnijmy, że "Mały zgon" to historia, w której skorumpowani stróże prawa zmierzą się z milionowymi długami karcianymi, a międzynarodowy kartel narkotykowy z poczciwymi, rodzimymi zakapiorami z Mazur.

Serial zabierze widzów w porywającą, komediowo-kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków...

W roli głównej zobaczymy Piotra Grabowskiego. W pozostałych rolach Annę Seniuk, Katarzynę Herman, Jacka Komana, Karolinę Gorczycę, Mirosława Haniszewskiego, Grzegorza Przybyła, Karolinę Porcari, Julię Wyszyńską, czy Grzegorza Mielczarka. Wśród twórców, poza Juliuszem Machulskim (producent kreatywny i reżyser) znanym z kultowych polskich komedii, jak "Vabank", "Seksmisja" czy "Kiler", są Maciej Kawalski (scenariusz i reżyseria), Filip Syczyński (scenariusz i reżyseria) oraz Piotr Domalewski (scenariusz). Za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus, natomiast scenografię opracowała Jagna Janicka. Pierwotny pomysł serialu opracował Łukasz Żukowski na zlecenie i pod nadzorem ADHD Warsaw. Producentem wykonawczym serialu jest Studio Filmowe ZEBRA.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Dla mnie bomba
 0  
Ja lubię zadupia, może dlatego że sam z takiego pochodzę. Nigdy dość żulerki, menelstwa i zbrodni na wsi.
 3