Łukasz Szewczyk16.01.2020 (10:24)11 komentarzy

TVN7 wzmacnia ramówkę dla młodych. Wiosną "Szkoła", "19+" i "Ślub od pierwszego wejrzenia" z premierowymi odcinkami

W lutym widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć najnowsze odcinki seriali "Szkoła" i "19+" oraz programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Programy będą dostępna w nowych pasmach i wyłącznie w Siódemce.
TVN7
Zmiana programowa związana jest z konsekwentną strategią wzmacniania Siódemki pod kątem młodszej widowni oraz budowania zróżnicowanej oferty kanałów w portfolio TVN Discovery.
- Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza - dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy - mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa Siódemki

A już 24 lutego na antenie Siódemki wystartuje wiosenna ramówka z nowymi produkcjami oraz premierowymi odcinkami formatów znanych z anteny TVN. O 18:00 w paśmie serialowym, widzowie będą mogli zobaczyć nowe, nieemitowane dotąd odcinki kolejnego sezonu serialu "Szkoła". Godzinę później, o 19:00 stacja pokaże "19+".

W codziennym paśmie o 20:00 zadebiutuje pierwszy sezon kultowego na całym świecie "Hotelu Paradise". Format powstał w 2003 roku i był pierwowzorem dla innych produkcji tego gatunku. Polską edycję poprowadzi influencerka i uczestniczka "Top Model" - Klaudia El Dursi. Od piątku, 28 lutego, na antenie pojawi się również "Ślub od pierwszego wejrzenia" z najnowszym, czwartym sezonem wyprodukowanym z myślą o Siódemce.

Od 13 stycznia na antenę powrócił trzeci sezon opartego na autorskim pomyśle stacji, serialu "Zakochani po uszy". W 2019 roku produkcja w okresie premier podniosła oglądalność pasma o 40 proc.

Niezmiennie ważnym elementem ramówki Siódemki pozostają filmy i seriale zagraniczne.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 11)

" Zmiana programowa związana jest z konsekwentną strategią wzmacniania Siódemki pod kątem młodszej widowni oraz budowania zróżnicowanej oferty kanałów w portfolio TVN Discovery "

.... portfolio kanałów których właścicielem był koncern Discovery to było dobre i ciekawe.... 15 lat temu. A teraz to jak wyżej. Albo złomiarze, drwale i betoniarze, albo polska patologia wyreżyserowana jak na TVN7.
 10  
Po takim ciosie konkurencja już się nie podniesie.
 14  
Ja tam ogladalem tylko zakochan po uszy i bb nic wiecej tam nie ogladam i nie mam zamiaru
 3  
Ta szkoła i to 19+ to nie wiem po co to jest w tym tvn to lipa
 0  
Szkoła. Dlaczego ja. Dzień który ... . Anna Maria ... .Trudne sprawy. Ukryta prawda itp : to badziew produkowany na potrzeby zapełnienia ramówki programu TV, niski koszt produkcji przy dużo większych cenowo reklamach i wielokrotnej emisji dostarcza nadawcy duży zysk.
 12  
Dobra decyzja, mam nadzieję że na głównym TVN nie wrzucą innych paradokumentów ;/
 2  
Dziękuję, wracam do Puls2, Sundance TV, Filmbox Arthouse Oli serwisów VOD
 6  
Po co są te same durne programy na TVN i TVN7 a do tego te powtórki sprzed lat programów które są tak idiotyczne ze szkoda na to oczu i prądu oraz wyświetlacza LCD w telewizorach.

Jeżeli robi TVN porządek to niech wprowadzi żeby seriale nie były powtarzana dziesiątki razów na kilku kanałach TVN , TVN 7 , TVN Fabuła czy na innych kanałach tematycznych.

Chora polityka TVN Discovery nic dobrego nie przyniesie..
 2  
Ocho "leci" nowa ramówka dla "pantofelków". Świat schodzi na psy. Chłam wpychany na siłę.
 4  
Niech te głaby z tvn7 sami oglądaja te durne para gnioty i badziewne programy jak ten paradise hotel którego normalny człowiek nie będzie oglądać zamiast Big Brothera który jest duźo ciekawszy niź ten badziewny hotel
 2