Łukasz Szewczyk17.01.2020 (10:36)2 komentarze

Pisarz i detektyw na tropie. Serial "Castle" od lutego w TV Puls

W lutym 2020 roku TV Puls rozpocznie emisję serialu kryminalnego "Castle". Autor bestsellerowych powieści oraz nieugięta detektyw zabiorą widzów w świat zagadek i spraw pozornie nie do rozwiązania.
Serial "Castle"
Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka - słynna aktorka.
Wszystko się zmienia, kiedy Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści.

Wkrótce Castle i Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej?...

Emisja serialu "Castle" codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00 (od 3 lutego 2020 roku) na antenie TV Puls.

Serial zdobył w Stanach Zjednoczonych grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People's Choice Award - aż cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii "ulubiony serial kryminalny" i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Castle - FOX, 13 Ulica, Stopklatka, AXN teraz TV Puls. TV Puls daje powtórki z innych kanałów większość seriali była w TVN
 3  
Nie ma większej głupoty niż ponowna emisja serialu który leci obecnie na innym też ogólnodostępnym kanale, chodzi o Stopklatkę.
 2